FIFA 23 - PC - nie można zapisać Ustawienia Osobiste 1

autor: JonaszeeeK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

jak naprawić błąd ustawienia osobiste 1

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

co zrobić jak nie mogę zapisać ustawień osobistych 1 na pc?

Wiadomość 51 z 67 (1 545 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 23 - PC - nie można zapisać Ustawienia Osobiste 1

[ Edytowane ]
Community Manager

Dla lepszej przejrzystości forum połączyłam kilka wątków odnośnie problemu Nie można zapisać Ustawienia Osobiste 1.

Dodatkowo poprawiłam trochę tytuł wątku i przypiąłem go na szczycie kategorii FIFA 23.

Dziękujemy za wszystkie Wasze zgłoszenia. Do zaleceń już podanych przez @MattiuDefo  oraz @EA_Kuba dodam te,  które sami zaproponowaliście.

Z trwającej dyskusji wyłoniłam kroki, które pomogły niektórym z Was.

#1 Znalazłem przyczynę. Chodzi o podłączenie pada od ps4. Używam programu DS4windows. Czy jest jakiś inny program do podłączenia pada albo zmiana ustawień?

#2  ...Dziwne ale działa. Działa tymczasowo bo tę czynność trzeba powtarzać za każdym razem po ponownym uruchomieniu gry. Dodam, że również korzystam z programu DS4Windows i mam pada od PS4.Odziwo po odłączeniu pada, gra działa prawidłowo. Proponuję zatem najpierw uruchomić grę, zminimalizować i odpalić DS4.

#3 Miałem ten sam problem, gdy grałem na padzie przez bluetooth. Po podłączeniu przez USB gra zaczęła pamiętać ustawienia. Chore ile ta nowa fifa ma różnych błędów

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 52 z 67 (1 495 wyświetleń)

★★★ Novice

A ja używam pada xboxa z adapterem orginalnym Microsoftu , odinstalowanie origina i fify nic nie dało ? Ogarniecie sie i naprawicie to wkoncu ?

Wiadomość 53 z 67 (1 478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Ja to samo, mam dość tej gry i ciągłych zmian ustawień jak wchodzę do niej...
Wylacz pada, wylacz antywirusa, wylacz komputer i ciesz się grą. Niestety tak to wygląda. Więcej p*a niz grania. Może jeszcze powtarzać to za każdym razem? To już chyba łatwiej odpalać grę i zmieniać kamerę za kazdym razem niż podążać tymi krokami.

Wiadomość 54 z 67 (1 423 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie mozna zapisac ustawienia osobiste 1 Fifa 23

★★★ Novice
@EA_Kalina Mam tak samo tylko ze na ps5 a przede wszystkim w sqad battles tam gdzie gram z si cały czas muszę zmieniać ustawienia
Wiadomość 55 z 67 (1 402 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie mozna zapisac ustawienia osobiste 1 Fifa 23

★★★ Novice

Dla tych, którzy korzystają z programu ds4windows! Jedyne rozwiązanie na zapisywanie ustawień osobistych i poprawne wczytywanie pada (u mnie Sony dualshock 4) jest następujące: 
*Instalacja programu HidHide - służy on do ukrywania dowolnego kontrolera w środowisku Windows (u mnie podczas działania programu ds4widows, FIFA widzi 2 pady - jeden jako połączenie bluetooth z komputerem, drugi jako powielone urządzenie z emulatora ds4windows). Skorzystałem z zamieszczonego poradnika i u mnie działa, fifa odpala się dobrze, nie ma już tego filmiku początkowego ani samouczków. Zapisane ustawienia działają, kamery, stany gry itp. ! ! 

Poniżej przydatny link:

https://docs.ds4windows.app/guides/solving-double-input/

Wiadomość 56 z 67 (1 385 wyświetleń)

Dot.: jak naprawić błąd ustawienia osobiste 1

★ Novice

Miałem ten sam problem 
pomogło odinstalowanie programu DS4 
i podłączenie pada ps4/ps5 przez bluetooth mając usb bluetooth

Wiadomość 57 z 67 (1 357 wyświetleń)

★★ Novice

miałem ten sam problem ale ktoś tu napisał żeby odinstalować DS4Windows więc wyłączyłem go wszedłem normalnie nie podłączając pada i już ustawienia się zapisują. Więc problem w tej apce w moim przypadku najgorsze jest to że chyba nie ma innej tak samo dobrej apki zeby podłączyć pada (pad ps4) 

Wiadomość 58 z 67 (1 301 wyświetleń)

Dot.: Problem z zapisem profilu głównego gry

[ Edytowane ]
★★ Novice

Dzięki za doprowadzenie mnie do celu że ds4windows jest głownym powodem przez który fifa 23 wariuje. To może ja ci pomoge nie włączam żadnego Ds4windows tylko podłączam pada kablem włączam fife i normalnie mi śmiga bez tej apki Wink

Wiadomość 59 z 67 (1 295 wyświetleń)

Dot.: Problem z zapisem profilu głównego gry

★★★ Newbie

Udalo sie znalesc rozwiazanie bo mam ten sam problem

Wiadomość 60 z 67 (957 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA