FIFA 23 - PC - nie można zapisać Ustawienia Osobiste 1

autor: JonaszeeeK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Ustawienia gry nie zapisują się FIFA 23

Witaj @Booro16 

Jeżeli  używasz programu DS4windows do pada, to odinstaluj go i sprawdź czy problem ustąpił. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 21 z 67 (1 463 wyświetleń)

★★ Novice

Nie używam programu DS4 windows, ponieważ jest on mi zbędny. Problem nie ustąpił

Wiadomość 22 z 67 (1 429 wyświetleń)

★★★ Novice

To samo , co wyżej , nie używam tego progsa, nic nie pomoga, urwicy można dostać z tym

Wiadomość 23 z 67 (1 419 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zapisem profilu głównego gry

★ Novice

Mam to samo, udało sie cos zrobic zeby zadziałało ?

Wiadomość 24 z 67 (1 224 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Novice

chore rzeczy dzieją się z tą fifa, to samo mam plus spadki wydajości, jakby przycinki, dramat, że taka firma wypuszcza taką betę

Wiadomość 25 z 67 (1 220 wyświetleń)

błąd po aktualizacji

★★ Novice

po załączeniu origina zaczęła aktualizować mi się fifa po czym wchodze a tam nie ma profilu na którym grałem kilka godzin wcześniej i na dodatek nie mogę stworzyć nowego zapisu do gry ponieważ wyskakuje błąd 

Wiadomość 26 z 67 (1 263 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Novice

U mnie jest podobnie. Za każdym odpaleniem gry jest filmik początkowy i seria pytań o ustawienia. W menu głównym nie mam możliwości wczytania zapisu kariery, ustawienia kamer są w pozycji domyślnej. Ale! jedną rzecz udało mi się sprawdzić metodą prób i błędów. Wystarczy wejść w PROFIL a następnie w USUŃ i powrócić do menu głównego - wtedy w opcjach kariery jest już możliwość wczytania stanu gry z zapisu. Dziwne ale działa. Działa tymczasowo bo tę czynność trzeba powtarzać za każdym razem po ponownym uruchomieniu gry. Dodam, że również korzystam z programu DS4Windows i mam pada od PS4.Odziwo po odłączeniu pada, gra działa prawidłowo. Proponuję zatem najpierw uruchomić grę, zminimalizować i odpalić DS4.  

Wiadomość 27 z 67 (1 198 wyświetleń)

★★★ Newbie

no nie dokonca ja nie podlanczam pada od PS$ i program DS4 a mam ten sam problem i dalej nimoge wczytac i stworzyc nowych ustawien osobistych przez co nie moge grac 

Wiadomość 28 z 67 (1 189 wyświetleń)

Dot.: błąd po aktualizacji

Witaj @Bergious97 

Jaki to błąd?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 29 z 67 (1 213 wyświetleń)

Dot.: błąd po aktualizacji

★ Novice

Ja również mam problem po aktualizacji, nie mogę w ogóle wejść do gry, w tym roku to jakieś żarty powoli zaczynam żałować zakupu

Wiadomość 30 z 67 (1 209 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA