Eliminacje mistrzostw - skasowany postep

autor: c8cf0851271217ad
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Eliminacje mistrzostw - skasowany postep

★ Apprentice

W dniu wczorajszym miałem 4 wygrane w eliminacjach Fut champions ..więc była już kwalifikacja po pierwsze po drugie chciałem poprawić dziś wynik...wchodzę w eliminacje wygrywam pierwszy mecz a tam bilans 1:0....o co przepraszam chodzi?  odebrałem nagrody za objectives związane z wygrywaniem w eliminacjach Fut champions więc ewidentnie widać że wygrałem te 4 mecze...no więc gdzie się podziały te wygrane. Ps. Kwalifikacji do mistrzostw nie ma...mimo że byla...

Za punkt przełomowy weekend otwarcia tots mam 5 wygranych...a w eliminacjach bilans 1:0 co tu się dzieje?

Wiadomość 1 z 4 (256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Eliminacje mistrzostw - skasowany postep

Hero
@c8cf0851271217ad Kwalifikacja jest dopiero wtedy gdy po rozegraniu spotkania wyskakuje okienko że osiągnąłeś dany próg.

https://answers.ea.com/t5/Zglaszane-bledy/Kwalifikacje-FUT-Champions/m-p/12504520#M4984

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (240 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Hero
@c8cf0851271217ad Dzisiaj rano skończył się poprzedni sezon a co za tym idzie jeśli nie ukończyłeś przed upływem czasu kwalifikacji to progres przepadł, tak jest od początku gry.

Wiadomość 2 z 4 (245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Apprentice

Ok ale kwalifikacja była...4 wygrane

Wiadomość 3 z 4 (243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Hero
@c8cf0851271217ad Kwalifikacja jest dopiero wtedy gdy po rozegraniu spotkania wyskakuje okienko że osiągnąłeś dany próg.

https://answers.ea.com/t5/Zglaszane-bledy/Kwalifikacje-FUT-Champions/m-p/12504520#M4984

Wiadomość 4 z 4 (241 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA