Ea app

autor: kacperineusz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Apprentice

Od momentu kiedy po raz kolejny wymusiliście zainstalowanie ea app zamiast origin w celu uruchomienia gry dostaję powiadomienie tak jak w załączniku. Mieliście problemy z serwarami, optymalizacją od eventu future stars, trwało to około dwa tygodnie, przedwczoraj choć jeden raz udało mi się normalnie pograć ale wczoraj znowu problemy. Gra wygląda jakby piłkarze ślizgali się na lodzie takie są ścinki, menu tragedia, przewijanie zawodników w transferach, zmiany w składzie, i co z tego że mam internet 300mb/s pobieranie, 60 wysyłanie. Ta gra to loteria, za każdym uruchomieniem może inaczej działać. To już dawno przestało być zabawne. Pamiętam że jak za pierwszym razem była próba przerzucenia się na ea app to  jednego dnia normalnie grałem a drugiego(gra nie reagowała na próbe uruchomienia) musiałem pisać do Waszej pomocy technicznej, która teraz jakoś dziwnie znikneła , ciekawe dlaczego hmm i Pan kazał mi wówczas odinstalować ea app , wyczyścić pamieć podreczna, wysłał link do jakieś starej wersji origina i jakoś to działało do pewnego momentu. Zakwalifikowałem się do mistrzostw fut , które ruszają jutro i znów pójdą na marne bo nie bede w stanie ich normalnie rozegrać. Zróbcie coś z tym. Nie dziwcie się potem jakie są reakcje ludzi na Wasz temat skoro tak traktujecie klientów.

Wiadomość 1 z 1 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA