Ea Play Pro fifa 22

autor: fish_stickens
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ea Play Pro fifa 22

★★ Novice

Jesli kupie Ea Play Pro to fife 22 będe mieć za darmo w ramach abonamentu tylko od 22 września do 1 października czy bedzie ona w bibliotece gier ea play pro i bede mógł w nią grać do zakończenia usługi? Czy w usłudze zawarta jest wersja podstawowa czy Ultimate? I przyjmując że w ea play pro bedzie dostepna wersja ultimate z fifa point itp. to po miesiacu mógłbym zrezygnować z usługi i kupic wersje podstawową tym samym tak jakby kupic fife w wersji ultimate za ok. 250zł ?

Wiadomość 1 z 9 (600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Ea Play Pro fifa 22

★★★ Apprentice

W usłudze zawsze jest zawarta edycja Ultimate danego tytułu i gra będzie funkcjonować przez czas posiadania dostępu do usługi.

Nie wiem tylko jak będzie rozwiązana kwestia zawartości dodatkowej

Wiadomość 2 z 9 (593 wyświetleń)

Re: Ea Play Pro fifa 22

★★★★ Novice

A ja chciałbym się jeszcze dopytać czy jeśli wykupie ea play pro na miesiąc to wiadomo będę miał dostęp do fify 22 przez ten miesiąc jeśli bym chciał grać. A jak wygląda sprawa companion będzie dalej działał i będę mógł handlować na nim czy w tym samym momencie przestanie działać i będę musiał kupić pełnoprawną wersje gry?

Wiadomość 3 z 9 (564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dwa pytania odnośnie EA Play Pro.

★ Novice

Witam.

1.Mam dwa pytania odnośnie EA Play Pro. Czy w tym roku będzie taka sama sytuacja jak w zeszłym? Chodzi mi o to czy jeżeli kupię EA Play Pro na miesiąc np. jutro (21.09.2021r.) to będę mógł grać w Fife 22 od 22.09.2021r. (środa)? Bo rok temu było tak, że dzięki EA Play Pro mogłem grać w poprzednią wersję gry przez cały miesiąc zaczynając od przedpremiery właśnie.

2.Czy w EA Play Pro będzie dostępna najlepsza edycja Fify 22 czyli wersja Ultimate czy po prostu wersja standardowa? 

Załączam jeszcze zdjęcie z tego co znalazłem na originie i nie jestem nadal pewny jak to będzie z tym graniem przedpremierowo.

Wiadomość 4 z 9 (541 wyświetleń)

Dot.: Dwa pytania odnośnie EA Play Pro.

★★ Novice

Podpinam się pod pytanie, Jeżeli teraz kupie EA Play Pro to po wygaśnięciu abonamentu jak kupie zwykłą edycje fify to normalnie będę mógł kontynuować grę, czy będę musiał zaczynać od nowa

Wiadomość 5 z 9 (531 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dwa pytania odnośnie EA Play Pro.

★ Novice

Wojtek, będziesz mógł normalnie kontynuować grę. Ja nadal czekam na odpowiedź więc prosze o nie zamykanie mojego pytania.

Wiadomość 6 z 9 (527 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

EA PLAY FIFA 22

★★ Novice

Czy FIFA 22 będzie dostępna jako pełna wersja jeśli mam zakupiony abonament EA PLAY, po 1 października czyli po dacie wyjścia FIFY? 

Wiadomość 7 z 9 (516 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ea Play Pro fifa 22

[ Edytowane ]
Community Manager

Uzupełnię trochę odpowiedź @RexRX_X Standard smile

@fish_stickens  napisał/a:

Jesli kupie Ea Play Pro to fife 22 będe mieć za darmo w ramach abonamentu tylko od 22 września do 1 października czy bedzie ona w bibliotece gier ea play pro i bede mógł w nią grać do zakończenia usługi? (...)

Wszystkie gry dostępne w EA Play List w ramach EA Play Pro będą dla Ciebie dostępne za darmo na czas trwania aktywnej subskrypcji, tak jakbyś je wszystkie wcześniej kupił. 

(...) Czy w usłudze zawarta jest wersja podstawowa czy Ultimate?(...)

Tak jak wspomniał @RexRX_X zawsze dostępna jest najwyższa możliwa wersja gry. 

Aktualizacja:

Wersja EA Play Pro:

EA Play pro.PNG

I przyjmując że w ea play pro bedzie dostepna wersja ultimate z fifa point itp. to po miesiacu mógłbym zrezygnować z usługi i kupic wersje podstawową tym samym tak jakby kupic fife w wersji ultimate za ok. 250zł ?

@RexRX_X  napisał/a:

(...)

Nie wiem tylko jak będzie rozwiązana kwestia zawartości dodatkowej

Zgodnie z informacją zawartą tutaj, wszystkie dodatki na koncie są przypisywane do konta jednorazowo, dla nowo zakupionych egzemplarzy gry.. Co za tym idzie, po zakończeniu subskrypcji i kupieniu gry  nie otrzymacie ponownie FIFA Points. Póki co nie ma jeszcze informacji na temat wersji popremierowych i ich zawartości.   Poprawka, są Wink

Aktualizacja - zawartość EA Play Pro 

EA Play pro.PNG

Zakup gry po 1 października (po premierze)

• Dwie wersje w jednym
  • 4600 FIFA Points

https://help.ea.com/pl/help/fifa/fifa-22/fifa-22-editions/

@inzaghi22a  napisał/a:

A ja chciałbym się jeszcze dopytać czy jeśli wykupie ea play pro na miesiąc to wiadomo będę miał dostęp do fify 22 przez ten miesiąc jeśli bym chciał grać. A jak wygląda sprawa companion będzie dalej działał i będę mógł handlować na nim czy w tym samym momencie przestanie działać i będę musiał kupić pełnoprawną wersje gry?

Wcześniejszy dostęp do Web App kończy się 17 października, po tym czasie będziesz musiał zalogować się do gry na konsoli, lub PC aby dalej korzystać z aplikacji towarzyszącej i web app. Więcej informacji znajdziesz tutaj

@patisuwa @youngswolo @W0jtek66 Połączyłem Wasze pytania z wątkiem gdzie udzieliłem już odpowiedzi Standard smile

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 8 z 9 (506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ea Play Pro fifa 22

★★★★ Novice
@EA_Kuba Czyli jak wykupiłem ea play pro 20 września na miesiąc to jak się zaloguje do gry 20 października to będę już miał nie ograniczony dostęp do web app i companion do końca gry?
Wiadomość 9 z 9 (448 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA