Dot.: Nie mogę odzyskać kart z Web App

autor: MaksiNatan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Dot.: Nie mogę odzyskać kart z Web App

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Hej 

Nie mogę odzyskać kart z webb app wszystko robie dobrze i do tej pory nie miałem takiego problemu, choć mineły 24h to dalej ta opcja jest przyciemniona i nie da się jej kliknąć, w prawym górnym  rógu  jest że następne odzyskanie jest dostępne za 18dni i 0h. Mam 4 wysoko ocenionych piłkarzy tam i chciałbym ich użyć w sbc, nie chce by mi oni przepadli co mogę zrobić? Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam Natan

Wiadomość 1 z 2 (203 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd logowania na web app

Community Manager

Hej @MaksiNatan 

Wynika z tego, że skorzystałeś z opcji przywrócenia 5 kart. Opcja ta się odnawia co 31 dni. Tobie pozostało 18dni i 0h by ponownie móc korzystać z tej funkcji.

Dowiedz się więcej o odzyskiwaniu w aplikacjach Web App i Companion kart odrzuconych w ramach szybki...

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (183 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd logowania na web app

Community Manager

Hej @MaksiNatan 

Wynika z tego, że skorzystałeś z opcji przywrócenia 5 kart. Opcja ta się odnawia co 31 dni. Tobie pozostało 18dni i 0h by ponownie móc korzystać z tej funkcji.

Dowiedz się więcej o odzyskiwaniu w aplikacjach Web App i Companion kart odrzuconych w ramach szybki...

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 2 (184 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA