Brak paczki za pre-order

autor: Saiyanew
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak paczki za pre-order

★★ Novice

Jak w temacie.

Nie otrzymałem paczki z Bohaterem za wcześniejsze zamówienie Fifa 23 Ultimate edition. Grę zamówiłem 19.08. Przed tym też miałem problem z Fifa points za pre-order i innymi bonusami. Sprawę zgłaszałem ale dalej brak zawartości.

Wiadomość 1 z 8 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak paczki za pre-order

Hero
@Saiyanew Jeśli sprawę już zgłosiłeś to musisz poczekać, nikt tego procesu nie przyśpieszy.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 8 (570 wyświetleń)

★★ Novice

Sprawa niby rozwiązania ale paczki dalej nie ma.

Wiadomość 3 z 8 (468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Mijają trzy tygodnie a paczki dalej brak. Ta firma to kpina. Zachęcają bonusami do zakupienia gry jak najwcześniej a potem itak mają Cię gdzieś. Nie dość że z paczek dostaję szrot to nawet paczki obiecanej nie chcą mi dać. Ta gra jest co raz gorsza. I następnej edycji już wiem że nie kupię bo już mam dość robienia mnie w wała przez EA.

Wiadomość 4 z 8 (347 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★★ Novice

Klasyk. Jak widać ludzie z suppportu nie są od pomagania graczom. Ciekawe jakie jest zatem ich zadanie. Nikt nawet nie raczy odpisać użytkownikowi... @EA_Kuba @EA_Kalina

Wiadomość 5 z 8 (299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Guide

Co się dziwisz, to forum jest martwe. Taka gra a jakość supportu to dramat. Gdyby nie inni gracze to 3/4 tematów byłoby pustych bo support zlewa graczy i często nie wie jak im odpowiedzieć.

Wiadomość 6 z 8 (296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

@Saiyanew @Glozerowicz poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z brakującą zawartością w grze FIFA 23. Zapraszam do kontaktu z naszym suportem poprzez telefon lub czat.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

@miki92montana Miej na uwadze, że forum AHQ to przede wszystkim forum społeczności skupionej wokół gier EA, gdzie każdy może poprosić o pomoc, podzielić się poradami i dobrze się bawić. Jeśli chcesz koniecznie porozmawiać z przedstawicielem EA, skontaktuj się z nami bezpośrednio

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 8 (265 wyświetleń)

★★ Novice

@EA_Kalina  napisał/a:

@Saiyanew @Glozerowicz poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc w problemach związanych z brakującą zawartością w grze FIFA 23. Zapraszam do kontaktu z naszym suportem poprzez telefon lub czat.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

@miki92montana Miej na uwadze, że forum AHQ to przede wszystkim forum społeczności skupionej wokół gier EA, gdzie każdy może poprosić o pomoc, podzielić się poradami i dobrze się bawić. Jeśli chcesz koniecznie porozmawiać z przedstawicielem EA, skontaktuj się z nami bezpośrednio

Dobrze. Tylko zanim napisałem na forum założyłem sprawę, dołączyłem dowód zakupu i dalej nic. Ale zadzwonię bo aż jestem ciekaw co mi przez telefon powiedzą. Napewno będzie jak ręką odjął.

Wiadomość 8 z 8 (241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA