Ban na rynek

autor: 9mo0ozazyad3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban na rynek

★★★ Newbie

Cześć,

Po mniej więcej 30 minutach użytkowania z WebAppa, otrzymałem blokade na rynek, zero maili odnośnie czasu blokady i powodu. Zakupione było łacznie 13 kart więc tutaj nie ma chyba mowy o żadnym bocie. Wchodząc na profil EA w zakładkę 'Moje blokady' nie widnieje tam żadne ban ani nic innego. Wysłałem maila oczywiście bez wiadomości zwrotnej, dzowniłem telefonciznie na infolinie ale po informacji, że rozmowa jest nagrywana od razu zostałem rozłączony. Ma ktoś może jakies pomysły co robić? Nie po to człowiek kupuje wersje ultimate żeby z rynku nie mógł korzystać. 

Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 2 (200 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban na rynek

Community Manager

Hej @9mo0ozazyad3 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc Ci w problemach związanych z kontem EA.  

Proszę spróbuj skontaktować się z nami ponownie poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (154 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban na rynek

Community Manager

Hej @9mo0ozazyad3 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc Ci w problemach związanych z kontem EA.  

Proszę spróbuj skontaktować się z nami ponownie poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 2 (155 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA