zmiana jezyka gry

autor: FubarJr941
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

zmiana jezyka gry

★★★ Newbie

Zakupiłem Dragon age inkwizycje podczas pobytu w UK za pomoca G2A i dodałem do konta, co poskutkowało brakiem dostepu do języka polskiego w grze. czy jest jakaś możliwość by uzyskać dostep do j.polskiego ? 

Wiadomość 1 z 3 (555 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: zmiana jezyka gry

Witaj

 

  Jesli nie ma opcji zmiany w menu gry to być może gra nie będzie miała możliwości zmiany języka.

 

Tylko gry zakupione w Origin i sklepach które gwarantują język polski.   W przypadku innych stron typu G2A czy podobnych  nie gwarantują, że gra będzie po polsku, nie ma możliwości dodania języka polskiego, jest to zwią­zane z regio­na­li­za­cją, więcej o tej usłu­dze w TYM tema­cie.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (545 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: zmiana jezyka gry

Witaj

 

  Jesli nie ma opcji zmiany w menu gry to być może gra nie będzie miała możliwości zmiany języka.

 

Tylko gry zakupione w Origin i sklepach które gwarantują język polski.   W przypadku innych stron typu G2A czy podobnych  nie gwarantują, że gra będzie po polsku, nie ma możliwości dodania języka polskiego, jest to zwią­zane z regio­na­li­za­cją, więcej o tej usłu­dze w TYM tema­cie.

Wiadomość 2 z 3 (546 wyświetleń)

Dot.: zmiana jezyka gry

★★★★★ Newbie
@SylwesterSpalony za zakupiłem podczas pobytu w IRL, tyle ze na Orgin. Miałem w tedy wszystko ustawione na angielsku, czyli rozumiem, ze tez nie ma opcji? Nawet jak teraz zmieniłem w Orgin region na PL gra przy instalacji chyba nie miała do wyboru polskiego języka, wiec lipa.
Wiadomość 3 z 3 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem