Dot.: spolszczenie tekstu - działające

autor: CapitanRoyon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

spolszczenie tekstu - działające

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam,

Grę kupiłem dziś na G2A global key ale okazało się ze jest tylko angielski tekst bez możliwości zmiany ale znalazłem rozwiązanie

 

 

wystarczy zdobyć pliki polskiej wersji tekstowej i wrzucić do folderu DAI>data>win32>loctext wówczas wybór polskiego pojawi się w opcjach gry!!!  

dodatkowo ale nie wiem czy trzeba w "regedit>local machine>software>wow64node>bioware>dragon" zmieniłem z en_Us na pl_PL

Wiadomość 1 z 6 (2 254 wyświetleń)

Język w grze

★★★ Newbie

Jak dodac język polski do Dragon Age inkwizycja??

Wiadomość 2 z 6 (2 119 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Język w grze

Community Manager (retired)

[ @Orion1850618  Twój post został przeniesiony do tego wątku.]

Wiadomość 3 z 6 (2 109 wyświetleń)

Dot.: spolszczenie tekstu - działające

★ Novice
A możesz udostępnić te spolszczone plik? lub zaufaną stronę która nimi dysponuje? Byłbym wdzięczny.
Wiadomość 4 z 6 (2 095 wyświetleń)

Dot.: spolszczenie tekstu - działające

★★★ Newbie

Jeżeli jest możliwość, to prosiłbym o udostępnieniu pliku z polskimi napisami itd.

Wiadomość 5 z 6 (1 189 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: spolszczenie tekstu - działające

★★★ Expert

@GANDalfy3000  

 

Temat jest z ponad roku. Publikowanie postów w takich tematach łamie regulamin forum. Jest to takzwany "necroposting". Na forum również nie można udostępniać plików oraz linkować stron trzecich. Na internecie jest dużo poradników o tym jak pobrać spolszczenie. Linki do stron trzecich można podawać sobie poprzez prywatną wiadomość. Pliki ze stron trzecich pobieracie na własną odpowiedzialność

Wiadomość 6 z 6 (1 175 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem