dragon Age inkwizycja-nie można wczytać stanu gry

autor: materazzi006
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

dragon Age inkwizycja-nie można wczytać stanu gry

★★★ Newbie

witam mam pewien problem  z dragon Age inkwizycja a dokładnie z zapisem świata ,po pobraniu gry na platformę beta i zainstalowaniu wszystkich dodatków  i próbie odpalenia zapisu wyskakuje komunikat ,,nie można wczytać stanu gry, gdyż brakuje wymaganej zawartości do pobrania . proszę ponownie pobrać zawartości ". próby ponownej instalacji zawiodły tak jaki i instalowanie samej podstawki i potem dodatków na zrzucie ekranu przesyłam komunikat wyskakujący pod czas próby wczytania świata . nie wiem co robić może ktoś ma pomysł 

Wiadomość 1 z 7 (1 721 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dragon Age inkwizycja-nie można wczytać stanu gry

★★★ Newbie
@materazzi006 mam dokładnie ten sam problem
Wiadomość 2 z 7 (1 521 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dragon Age inkwizycja-nie można wczytać stanu gry

Community Manager

Hej @mzwierz1 

 

Czy grę próbujesz uruchomić z poziomu EA app? Sprawdź proszę czy podobny problem będzie pojawiał się na Origin. 

Wiadomość 3 z 7 (1 513 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dragon Age inkwizycja-nie można wczytać stanu gry

★★★ Newbie
@EA_Kuba Hej, aplikacji Origin nie używam, nie była wymagana do odpalenia gry. Rozwiązanie natomiast znalazłem gdzie indziej, ze strony nexusmod pobierasz plik ProfileOptions i podmieniasz w folderze z saveami. Jest to jakis bug, którego twórcy gry nie naprawili, a zrobił to moderStandard smile. Ale dzięki majster za odpowiedz !
Wiadomość 4 z 7 (1 499 wyświetleń)

Dot.: dragon Age inkwizycja-nie można wczytać stanu gry

Community Manager

Cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem majster @mzwierz1 Standard smile 

Wiadomość 5 z 7 (1 488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dragon Age inkwizycja-nie można wczytać stanu gry

★★★ Newbie

Jejku, wielkie dzięki za pomoc, miałam właśnie ten sam problem i gdyby nie ty, pewnie dalej bym nie grała. Sprawdzone, twój sposób działa 

Wiadomość 6 z 7 (1 146 wyświetleń)

Dot.: dragon Age inkwizycja-nie można wczytać stanu gry

Community Manager

Hej @mariposa879 

 

Dzięki za potwierdzenie, cieszę się, że udało Ci się wrócić do gry Standard smile 

Wiadomość 7 z 7 (1 125 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem