Dot.: Program Dragon Age II przestał działać

autor: ardy009
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Program Dragon Age II przestał działać

★★ Novice

Witam,

chwilę po uruchomieniu gry Dragon Age II (wersja PC zakupiona na Originie) pojawia się komunikat "Program Dragon Age II przestał działać" po czym pozostaje mi tylko zamknięcie gry. Próbowałem już reinstalacji gry, instalacji bez dodatków, uruchamiałem po wyłączeniu antywirusa, uruchomienie jako administrator gry czy też samego Origina jednak nic to nie zmieniło. Posiadam również pozostałe części z serii Dragon Age jednak taki problem się nie pojawił.

Czytałem już w dziale pomocy kilka podobnych tematów, jednak żaden nie wspominał o pojawianiu się wyżej wymienionego komunikatu, poza jednym gdzie zasugerowano aktualizacje sterowników karty graficznej po czym temat zostawiono, w moim przypadku sterowniki grafiki są aktualne jednak mimo to problem występuje.

Jeżeli potrzebne są jakieś dodatkowe informacje to postaram się je jak najszybciej dodać. Uprzejmie proszę o pomoc i życzę miłego dnia. Standard smile

 

ARDY009

Wiadomość 1 z 3 (436 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Program Dragon Age II przestał działać

Community Manager

Hej @ardy009 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i za szczegółowe opisanie dotychczas wykonanych kroków Standard smile

 

Prześlij nam proszę raport DxDiag, może tam znajdziemy jakieś wskazówki rozwiązania Twojego problemu Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Program Dragon Age II przestał działać

[ Edytowane ]
★★ Novice

Proszę bardzo @EA_Kuba  Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (410 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem