Dot.: Problem z logowaniem | Dragon Age II

autor: darnokowaty
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z logowaniem | Dragon Age II

★★ Novice

Witam, mam problemy z zalogowaniem się wewnątrz gry Dragon Age II. Ostatnio zakupiłem sobie zarówno podstawkę jak i dodatki, jednak aby aktywować dodatki w grze, muszę zalogować się w menu głównym i tu pojawia się problem - wpisuję mój adres e-mail i hasło i za każdym razem otrzymuję komunikat, że jest ono nieprawidłowe. 

 

Uprzedzając pytania - tak, zwróciłem uwagę na wielkość liter, z zalogowaniem się do Origina za pomocą tych samych danych nie mam żadnego problemu. 

 

Próba użycia "zapomniałem hasła" przekierowuje mnie na niedziałającą stronę go.bioware.com/dragonage2/redeem/en-us 

 

Bardzo proszę o pomoc, pakiet DLC kosztował mnie chyba więcej niż sama podstawka i nie zamierzam zrezygnować.

Wiadomość 1 z 4 (1 743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Problem z logowaniem | Dragon Age II

★★ Novice
@EA_Kuba Hej, problem został już rozwiązany przy pomocy anglojęzycznych konsultantów EA kilka dni temu, nie wiem do końca jak się im to udało, ale wszystko działa (był jeszcze znany problem z dialogami w dodatkach, ale na to są już tutaj sprawdzone sposoby), temat do zamknięcia.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (1 566 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z logowaniem | Dragon Age II

Community Manager

Hej @darnokowaty,

 

Mógłbyś przesłać nam zrzut ekranu z gry gdzie pojawia Ci się wspomniany przez Ciebie komunikat? Hasło możesz zmienić również z poziomu programu lub strony Origin

Wiadomość 2 z 4 (1 571 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z logowaniem | Dragon Age II

★★ Novice
@EA_Kuba Hej, problem został już rozwiązany przy pomocy anglojęzycznych konsultantów EA kilka dni temu, nie wiem do końca jak się im to udało, ale wszystko działa (był jeszcze znany problem z dialogami w dodatkach, ale na to są już tutaj sprawdzone sposoby), temat do zamknięcia.
Wiadomość 3 z 4 (1 567 wyświetleń)

Dot.: Problem z logowaniem | Dragon Age II

★★★ Novice

Szkoda ze nie napisales jak rozwiazales ten problem

 

Wiadomość 4 z 4 (1 121 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem