Piękna, nowa Pustka (All New, Faded for Her) bug - Dragon Age: Inquisition

autor: DarkAngelPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Piękna, nowa Pustka (All New, Faded for Her) bug - Dragon Age: Inquisition

[ Edytowane ]
★ Novice

Widzę, że nie ma polskiego wątku, a angielskie forum chyba wystrzelało się z pomysłów. Otóż podszedłem do zadania inaczej niż twórcy przewidzieli, czyli idąc wzdłuż krawędzi mapy od południowego zachodu i stało się to co zostało opisane na forum angielskim (https://answers.ea.com/t5/Dragon-Age-Inquisition/Quest-Bug-in-quot-All-New-Faded-for-Her-quot/m-p/40...). Marker zadania znikł, a cutscena nie wywołuje się.

Na wstępnie wspomnę, że wczytanie od nowa nie za bardzo mi się uśmiecha, a doświadczony z innymi misjami, gdzie trigger czasem się zawieszał, to wystarczyło najczęściej przeładować misję poprzez wyjście i wejście w lokację.

Tutaj próbowałem chodzenia od północy, chodzenia od obozu Dalijczyków, topienia się i nic nie pomogło. Jedynie widzę cień nadziei zaczynając od ruin na północny wschód od misji - pojawia się komentarz Solasa bo inspekcji pierwszego ciała idąc w kierunku misji. Może w konsoli jest jakaś komenda, żeby "odkliknąć" drugie ciało? Może mej uwadze umknął jakiś szczegół.

Wiadomość 1 z 1 (1 118 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem