Nieprawidłowe działanie Dragon Age Początek

autor: SharikPie
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nieprawidłowe działanie Dragon Age Początek

★★ Novice

Witam, mam problem z Dragon Age Początek, gra się sporadycznie wyłącza, wyskakują błędy odnoście połączenia z kontem, od czasu do czasu wyskakuje błąd VC++ R6025. czy ktoś miał już takie problemy i może wie ,jak je rozwiązać.

Wiadomość 1 z 5 (631 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieprawidłowe działanie Dragon Age Początek

Community Manager

Hej @SharikPie 

 

Grę uruchamiasz poprzez Steam, czy Origin? 

 

W folderze instalacyjnym gry znajdziesz pliki instalacyjne odpowiedzialne za wymagane aktualizacje VC++ (dla Origin domyślna lokalizacja to: C:\Program Files (x86)\Origin Games\Dragon Age\__Installer\vc\vc2005\redist). Po uruchomieniu ich będą odstępne opcje instalacji, lub naprawy. 

 

Dodatkowo wyczyść rejestr z błędów i napraw grę z poziomu Origin Standard smile

Wiadomość 2 z 5 (588 wyświetleń)

Dot.: Nieprawidłowe działanie Dragon Age Początek

★★ Novice
Witam @EA_Kuba
Grę uruchamiam poprzez Origin
Gdy uruchomiłem, instalator vc2005, nie wyskoczyło mi żadne okno z nim związanym, więc przeinstalowałem wszystkie, tak jak napisałeś użyłem również cclener.
Błędu VC++ R6025 póki co ponownie nie zobaczyłem, lecz błąd "Nie udało się połączyć z serwerami Dragon Age. Proszę spróbować ponownie" pojawia się cały czas. przesłał bym screena lecz gra się wyłączyła. Jakieś pomysły gdzie może być problem, na innym forum wyczytałem o odblokowywaniu portów, lecz nie wiem jak to zrobić.
Wiadomość 3 z 5 (578 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieprawidłowe działanie Dragon Age Początek

Community Manager

Hej @SharikPie 

 

Dzięki za informacje Standard smile 

 

Znalazłem rozwiązanie podobnego problemu na angielskim forum, gdzie rozwiązaniem okazała się zmiana hasła do konta EA Standard smile - link. Sprawdź podlinkowany wątek i daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (549 wyświetleń)

Dot.: Nieprawidłowe działanie Dragon Age Początek

★★ Novice
@EA_Kuba niestety podesłane rozwiązanie nie pomogło, problem dalej występuje. Chciałem podesłać link z możliwym lecz nie zrozumiałym dla mnie rozwiązaniem, lecz gdy dodaje adres mój post zostaje zablokowany.
Wiadomość 5 z 5 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem