Dot.: Nieprawidłowa licencja. Kod przyczyny = MissingDLL:[NxCharacter.dll] Error

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nieprawidłowa licencja. Kod przyczyny = MissingDLL:[NxCharacter.dll] Error. 0x7E

★★★ Newbie

Witam,

po aktualizacji sterowników karty graficznej 29.04.2021r. Gra przestała się odpalać i wyskakuje błąd:
Nieprawidłowa licencja. Kod przyczyny = MissingDLL:[NxCharacter.dll] Error. 0x7E.
Jak na załączonym foto.

Przeszukałem forum na temat tego błędu jednak żadne ze znalezionych "rozwiązań" nie zadziałało.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 3 (1 070 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nieprawidłowa licencja. Kod przyczyny = MissingDLL:[NxCharacter.dll] Error

★★★ Newbie

Odpowiadam sam sobie na problem.

Udało mi się naprawić  błąd. W moim przypadku odinstalowałem Nvidia PhysX i zainstalowałem ponownie wersje PhysX-9.19.0218-SystemSoftware, jednak błąd nadal wyskakiwał więc wykonałem tę czynność ponownie i gra się uruchomiła. Nie mam pojęcia dlaczego za pierwszym razem błąd nadal wyskakiwał.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 058 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nieprawidłowa licencja. Kod przyczyny = MissingDLL:[NxCharacter.dll] Error

★★★ Newbie

Odpowiadam sam sobie na problem.

Udało mi się naprawić  błąd. W moim przypadku odinstalowałem Nvidia PhysX i zainstalowałem ponownie wersje PhysX-9.19.0218-SystemSoftware, jednak błąd nadal wyskakiwał więc wykonałem tę czynność ponownie i gra się uruchomiła. Nie mam pojęcia dlaczego za pierwszym razem błąd nadal wyskakiwał.

Wiadomość 2 z 3 (1 059 wyświetleń)

Dot.: Nieprawidłowa licencja. Kod przyczyny = MissingDLL:[NxCharacter.dll] Error

EA Staff

Hejka @RumPumPum,

 

Rewelacja! 💪 Super, że znalazłeś rozwiązanie i podzieliłeś się nim z nami. 

 

Dziękuje za info w imieniu swoim i innych użytkowników, którzy mogą borykać się z podobnym problemem. 🙌

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 3 z 3 (1 049 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem