Problem z włączeniem gry

autor: InUrDupa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie można nawiązać połączenia z serwerami EA

★★★ Newbie

Witam ostatnio zakupiłem DAI I DA2 i przy próbie włączenia obu tych gier wyskakuje mi taki błąd "nie można nawiązać połączenia z serwerami ea w celu aktywacji gry dragon age inkwizycja na tym komputerze przy użyciu twojego konta. spróbuj ponownie później"

Bardzo proszę o pomoc

Wiadomość 2 z 5 (1 299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie można nawiązać połączenia z serwerami EA

Community Manager

Hej @sraskuacz 

 

Jeśli opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal to poproszę Cię abyś odczekał 24 godziny od momentu ostatniego uruchomienia gry. Następnie wyczyść pamięć podręczną programu Origin, po czym ponownie uruchom router odłączając go od zasilania na kilka minut. 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (1 157 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Problem z włączeniem gry

★★★ Newbie

Witam po próbie włączenia gry wyskakuje mi taki błąd  "nie można nawiązać połączenia z serwerami ea w celu aktywacji gry dragon age inkwizycja na tym komputerze przy użyciu twojego konta. spróbuj ponownie poźniej" 

Bardzo proszę o pomoc gre zakupiłem na platformie steam

Wiadomość 1 z 5 (1 297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można nawiązać połączenia z serwerami EA

Community Manager

Hej @sraskuacz 

 

Powiedz nam proszę gdzie kupiłeś wymienione gry?

Wiadomość 3 z 5 (1 252 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można nawiązać połączenia z serwerami EA

★★★ Newbie

Jedną na steam drugą na origin sprawdzałem dziś na innym sprzęcie działa więc nwm gdzie leży problem

Wiadomość 4 z 5 (1 232 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można nawiązać połączenia z serwerami EA

Community Manager

Hej @sraskuacz 

 

Jeśli opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal to poproszę Cię abyś odczekał 24 godziny od momentu ostatniego uruchomienia gry. Następnie wyczyść pamięć podręczną programu Origin, po czym ponownie uruchom router odłączając go od zasilania na kilka minut. 

 

Wiadomość 5 z 5 (1 158 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem