Nie mogę uruchomic gry dragon age

autor: Giebezet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę uruchomic gry dragon age

★★★★★ Newbie

Witam, pobierałem grę Dragon Age Inkwizycja już dwa razy, ponieważ po ściągnięciu wyskakuje, że  "twoje pliki wymagają naprawy". Używam EA app, dostęp do gry mam przez abonament PC game pass. Po naciśnięciu napraw, chwilę coś tam naprawia a później jest to samo 

Wiadomość 1 z 5 (950 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę uruchomic gry dragon age

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

@EA_KalinaOkazało się, że Avast mi blokował grę. Po dodaniu wyjątku, wszystko jest w porządku, gra się uruchamia. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (900 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę uruchomic gry dragon age

Community Manager

Witaj @Giebezet ,

 

Na początek upewnij się czy Twój Windows jest w pełni zaktualizowany. Wyszukaj Windows Update i klikając na "Wyszukaj Aktualizacje" pobierz i zainstaluj wszystkie ważne i opcjonalne aktualizacje systemu Windows.

 

Czy inne gry EA w ramach EA Play tez wyświetlają ten błąd?

 

Pozdrawiam,
_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (914 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomic gry dragon age

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

@EA_KalinaOkazało się, że Avast mi blokował grę. Po dodaniu wyjątku, wszystko jest w porządku, gra się uruchamia. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Wiadomość 3 z 5 (901 wyświetleń)

Re: Nie mogę uruchomic gry dragon age

Community Manager

@Giebezet cieszę się, że się udało Standard smile Dzięki za podzielenie się rozwiązaniem +XP

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 5 (888 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomic gry dragon age

Community Manager

Dzięki za odpowiedź i podzielenie się z nami rozwiązaniem @Giebezet Standard smile 

Wiadomość 5 z 5 (884 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem