Dot.: Krasnolud bezkastowiec - nie mogę wejść do Orzammaru

autor: Arctos_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Krasnolud bezkastowiec - nie mogę wejść do Orzammaru

★★ Novice

Witajcie,

 

Co prawda zadałem już to pytanie na angielskim forum, ale może ktoś z naszego pięknego kraju będzie lepiej znał odpowiedź Standard smile Jeżeli tam znajdą jakieś rozwiązanie, to od razu wrzucę je tu dla potomności.

 

Mam problem z wejściem do Orzammaru po raz pierwszy - gram krasnoludem bezkastowcem. Podchodzę do bram miasta i widzę Imreka kłócącego się ze strażnikami, następnie odpala się dialog z nimi w którym powinienem powiedzieć, że chcę rozmawiać z królem, a następnie, że jestem Strażnikiem, co powinno doprowadzić do walki z Imrekiem. Niestety mam do wyboru tylko dwie opcje: Mam interesy w Orzammarze... i Jestem z Orzammaru... Niestety żadna z nich nie pozwoli mi wejść.

 

Z tego co wujek google wypluł, to było kiedyś rozwiązanie na starym forum Bioware: http://social.bioware.com/forum/1/topic/58/index/506610

 

Niestety dostać się do niego jest niemożliwością, więc i rozwiązanie przepadło :/ Może jednak ktoś spotkał się z tym problem i znalazł je na własną rękę lub pamięta co należy zrobić?

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Wiadomość 1 z 3 (449 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Krasnolud bezkastowiec - nie mogę wejść do Orzammaru

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Arctos_PL

 

Jedynym rozwiązaniem, które przychodzi mi na myśl jest skorzystanie z konsoli i odpowiedniej komendy w grze. 

 

Aby umożliwić uruchomienie konsoli kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry Dragon Age: Początek w Bibliotece gier w Origin, przejdź do Zaawansowane opcje uruchamiania, następnie w polu Argumenty w wierszu poleceń wpisz "-enabledeveloperconsole"

 

dev.PNG

 

Następnie podczas gry naciśnij "~", w lewym górnym rogu zobaczysz biały znak ">". Wpisz komendę runscript zz_orz_debug. Użycie odpowiednich komend pozwoli Ci się dostać do Orzammaru Standard smile

 

Daj nam znać czy pomogło to rozwiązać Twój problem :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (434 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Krasnolud bezkastowiec - nie mogę wejść do Orzammaru

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Arctos_PL

 

Jedynym rozwiązaniem, które przychodzi mi na myśl jest skorzystanie z konsoli i odpowiedniej komendy w grze. 

 

Aby umożliwić uruchomienie konsoli kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry Dragon Age: Początek w Bibliotece gier w Origin, przejdź do Zaawansowane opcje uruchamiania, następnie w polu Argumenty w wierszu poleceń wpisz "-enabledeveloperconsole"

 

dev.PNG

 

Następnie podczas gry naciśnij "~", w lewym górnym rogu zobaczysz biały znak ">". Wpisz komendę runscript zz_orz_debug. Użycie odpowiednich komend pozwoli Ci się dostać do Orzammaru Standard smile

 

Daj nam znać czy pomogło to rozwiązać Twój problem :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 3 (435 wyświetleń)

Dot.: Krasnolud bezkastowiec - nie mogę wejść do Orzammaru

★★ Novice

Dzięki, tak właśnie zrobiłem. Rodzi to jedynie inny błąd (mało istotny jednak) - część postaci w Orzammarze uważa mnie teraz za człowieka :D Począwszy od Bhelena na Mistrzu Prób skończywszy. Skrypt z powitaniem przez Ricę też się nie odpala. O dziwo Kardol w Bownammarze wie kim jestem! No ale to jest niczym w porównaniu do niemożności wejścia do miasta. Summa summarum dzięki za pomoc Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (427 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem