INKWIZYCJA PROBLEM...?

autor: 46594e465ce5d125
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

INKWIZYCJA PROBLEM...?

★★★ Novice

ja po zainstalowaniu najnowszej wersji nie mogę grać w DA INKWIZYCJA, nie pamiętam dokładnie ale wyskakuje okienko z info, że TA gra została zainstalowana przez INNEGO użytkownika, że niby ja nie jestem jej właścicielem i  powinnam złożyć nowe konto albo sprawdzić czy dane są poprawne, albo ponownie uruchomić aplikację. Zmieniłam tylko hasło do konta EA, POZA TYM wszystkie dane się zgadzają. NIE WIEM ZA BARDZO CO ZROBIĆ..............

Wiadomość 1 z 3 (991 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: INKWIZYCJA PROBLEM...?

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @46594e465ce5d125 

 

Jeśli masz pewność, że logujesz się do aplikacji EA app za pomocą konta, na którym jest zarejestrowana gra, wykonaj dodatkowe kroki:

  • Wyczyść pamięć podręczną
  • w aplikacji przejdź do Kolekcja, zlokalizuj grę i kliknij trzy kropki widoczne na okładce i wybierz opcję Napraw grę
  • spróbuj pobrać darmową grę np. Apex Legends
  • uruchom grę bezpośrednio z EA app (nie ze skrótu na Pulpicie)

Jeśli nie widzisz gry w swojej Kolekcji gier, skontaktuj się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Pozdrawiam Star

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (982 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: INKWIZYCJA PROBLEM...?

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @46594e465ce5d125 

 

Jeśli masz pewność, że logujesz się do aplikacji EA app za pomocą konta, na którym jest zarejestrowana gra, wykonaj dodatkowe kroki:

  • Wyczyść pamięć podręczną
  • w aplikacji przejdź do Kolekcja, zlokalizuj grę i kliknij trzy kropki widoczne na okładce i wybierz opcję Napraw grę
  • spróbuj pobrać darmową grę np. Apex Legends
  • uruchom grę bezpośrednio z EA app (nie ze skrótu na Pulpicie)

Jeśli nie widzisz gry w swojej Kolekcji gier, skontaktuj się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Pozdrawiam Star

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (983 wyświetleń)

Dot.: INKWIZYCJA PROBLEM...?

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (963 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem