Dot.: DragonAge II Problem z DLC

autor: J14_88
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

DragonAge II Problem z DLC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam,

 

Mam taki problem, wczoraj rozpocząłem nieświadomie jedno z DLC "Czarne Emporium" w grze Dragon Age II. Dzisiaj nie jestem w stanie rozpocząć gry z dokonanych zapisów, ponieważ pojawia się komunikat że nie mam dostępu do tego DLC. Na Platformie Origin mam te dodatki, no i byłem wczoraj w stanie je rozpocząć. Niestety uniemożliwia mi to kontynuację rozgrywki, ponieważ wszystkie ostatnie zapisy są z wczoraj, czyli z czasu rozpoczęcia dodatku. Dodatkowy, być może powiązany problem polega na tym że mimo podania poprawnych danych logowania już w grze Dragon Age II otrzymuję komunikat że nie da się połączyć z ich serwerami gry, i żebym spróbował ponownie.
Próbowałem już opcji naprawy plików gry za pośrednictwem Origin, ale nic to nie dało.


Prosiłbym o pomoc w tej sprawie.

Wiadomość 1 z 4 (797 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: DragonAge II Problem z DLC

Community Manager

Witaj @J14_88 ,

 

Przykro mi, że nie masz dostępu do swoich zapisów.  Podobny problem związany z brakiem dostępu do DLC a także błędem logowania, był opisany w wątku TUTAJ

 

Jeśli posiadasz grę Dragon Age Origin, sprawdź proszę czy rozwiązanie podane przez @wowex789 pomoże Tobie Fingers crossed

 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (767 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: DragonAge II Problem z DLC

Community Manager

Witaj @J14_88 ,

 

Przykro mi, że nie masz dostępu do swoich zapisów.  Podobny problem związany z brakiem dostępu do DLC a także błędem logowania, był opisany w wątku TUTAJ

 

Jeśli posiadasz grę Dragon Age Origin, sprawdź proszę czy rozwiązanie podane przez @wowex789 pomoże Tobie Fingers crossed

 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 4 (768 wyświetleń)

Dot.: DragonAge II Problem z DLC

★★★ Newbie

Znalazłem wątek parę godzin temu, faktycznie to rozwiązanie pomogło. Na szczęście miałem Dragon Age Origins na innej platformie i też pomogło. Dziwny to błąd xd Można zamknąć wątek w takim razie.

Wiadomość 3 z 4 (754 wyświetleń)

Dot.: DragonAge II Problem z DLC

Community Manager

@J14_88 super, że się udało.

Kto szuka na forum ten znajdzie Standard smile

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (752 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem