Dragon

autor: Pieciakos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Novice

Dzień dobry,

 

Mam problem z Dragon Age Inkwizizycja a dokładnie mówiąc nie importuje mi się świad z Dragon Age Keep mimo że jestem zalogowany na tej stronie, mam tam świat a na stronie jest informacja, że jest dostepny w DA I dla nowej gry.

 

To jest na 100% to samo konto bo nawet zmieniłem avatara i na stronie DAKeep też się zmienił Avatar po przelogowaniu się. Jednak ciągle nie pobiera mi mojego świata, ciągle jest opcja tylko domyślnego.

 

Ręczne logowanie się w grze też nic nie dało.

Wiadomość 1 z 5 (547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Hero (Retired)
@Pieciakos

Tu masz instrukcje jak to nalezy poprawnie robic - niestety po angielsku
https://answers.ea.com/t5/Dragon-Age-Inquisition/Dragon-Age-Keep-Tutorials-amp-How-To/m-p/6167543#M7...

Czy to jest swiat zmodyfikowany przez ciebie czy ten od gry?

Jesli masz jakikolwiek program antywirusowy z netu (Avast , AVG, Sophos czy Kasperski albo jakikolwiek inny) wylacz go testowo.
Wpisz w Google jego nazwe i slowko Disable . Nastepnie wyszukaj w pokazanych linkach instrukcje jak to zrobić

Nie jestem prcownikiem EA
Wiadomość 2 z 5 (520 wyświetleń)
★★★ Novice

Z tej instrukcji wynika, że wszystko robię poprawnie jednak to nadal nie działa.

Próbowałem różnych światów, zarówno ten który sam się pobrał z gry jak i samemu go utworzyć, w obu przypadkach DAI go nie widzi.

 

Antywirusa nie posiadam więc nic nie blokuje.

Wiadomość 3 z 5 (517 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Hero (Retired)
Wiadomość 4 z 5 (497 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★★ Novice

Niestety to również nie pomogło a miałem wielką nadzieje Frown

Wiadomość 5 z 5 (491 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem