Dot.: Dragon age inkwizycja PS4, problem z savem z dragon age keep

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dragon age inkwizycja PS4, problem z savem z dragon age keep

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, w dragon age keep mam już stworzoną kopię stanu wyborów z poprzednich części i jest ona zaimportowana, jednak gdy w dragon age na PS4 chcę stworzyć nową grę to podczas wyboru stanu świata nie wyświetla mi sie opcja wzięcia świata z dragon age keep tylko Domyślny stan świata i komunikat na dole: aby zimportować stan gry wejdź na dragon age keep, gdzie mam tam już wszystko właściwie przygotowane. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Wiadomość 1 z 2 (410 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dragon age inkwizycja PS4, problem z savem z dragon age keep

Community Manager

Hej @conchitadi

 

Otrzymaliśmy podobne zgłoszenia na naszym angielskim forum, na tę chwilę nie jestem w stanie określić kiedy problem zostanie wyeliminowany. W międzyczasie spróbuj tego rozwiązania -otrzymaliśmy potwierdzone informacje że pomogło ono wielu użytkownikom Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (381 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dragon age inkwizycja PS4, problem z savem z dragon age keep

Community Manager

Hej @conchitadi

 

Otrzymaliśmy podobne zgłoszenia na naszym angielskim forum, na tę chwilę nie jestem w stanie określić kiedy problem zostanie wyeliminowany. W międzyczasie spróbuj tego rozwiązania -otrzymaliśmy potwierdzone informacje że pomogło ono wielu użytkownikom Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (382 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem