Dragon Age Polowanie na czarownicę spolszczenie legalne nie działa

autor: DominikaChaos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Dragon Age Polowanie na czarownicę spolszczenie legalne nie działa

★★ Novice

Słyszałam , że spolszczenie do dodatku polowanie na czarownicę z gry Dragon Age jest legalne więc go pobrałam i niestety nie działa mi bo wyskakuje brak jakiegoś pliku. Jak mam zrobić aby działał mi dodatek po Polsku ?

Wiadomość 1 z 6 (3 798 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pomocy zepsułam dodatek do gry Dragon Age Origins

Community Manager (retired)

@DominikaChaos Witaj!

 

Ostatnie trzy dodatki DLC:  Pieśń Leliany, Golemy Amgarraku oraz Polowanie na Czarownice, zostały wydane jedynie w angielskiej wersji językowej. Stworzone fanowskie tłumaczenia tych dodatków nie są oficjalne, jednak otrzymały oficjalną aprobatę od Electronic Arts Polska. Z racji tego, że nie są to oficjalne tłumaczenia, mogą pojawiać się z tym pewne błędy jak u Ciebie, nawet z uruchomieniem. 

Jeśli po przeinstalowaniu gry, nadal pojawia się problem z uruchomieniem, udaj się do katalogu Dokumenty %USERPROFILE%\Dokumenty\BioWare\ i tutaj zmień nazwę folderu Dragon Age na np. Dragon Age kopia i uruchom ponownie grę.

 

Co do pomocy z instalacją spolszczenia, zalecamy kontakt z twórcami spolszczenia.

 

Pozdrawiam!

 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 6 (3 943 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dragon Age Polowanie na czarownicę spolszczenie legalne nie działa

Hej,

To prawda, spolszczenia są "legalne", ale w żaden sposób nie są wspierane przez EA. Oficjalna polska wersja tego dodatku nie została wydana.

Wiadomość 2 z 6 (3 793 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age Polowanie na czarownicę spolszczenie legalne nie działa

★★ Novice

czytałam że EA Polska ich wspiera dlatego mogą się reklamować a ty wiesz może jak to naprawić ? 

Wiadomość 3 z 6 (3 791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Pomocy zepsułam dodatek do gry Dragon Age Origins

★★ Novice

Jak usunęłam grę i zainstalowałam na nowo( po tym jak jeden z użytkowników powiedział mi że spolszczenie nie jest legalne to postanowiłam usunąć grę i zainstalować ponownie) ale gdy próbuje otworzyć kampanię polowanie na czarownicę to wyskakuje dao_prc_str naprawiałam grę kilka razy ale nic nie pomaga. 

Wiadomość 4 z 6 (3 799 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy zepsułam dodatek do gry Dragon Age Origins

Dla sprostowania, napisałem, że spolszczenie jest legalne, ale nie jest oficjalnie wspierane przez EA.

Zajrzyj do poniższych artykułów na angielskim forum. Być może, któryś z podanych tam sposobów pomoże Ci rozwiązać problem.

Wiadomość 5 z 6 (3 781 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy zepsułam dodatek do gry Dragon Age Origins

Community Manager (retired)

@DominikaChaos Witaj!

 

Ostatnie trzy dodatki DLC:  Pieśń Leliany, Golemy Amgarraku oraz Polowanie na Czarownice, zostały wydane jedynie w angielskiej wersji językowej. Stworzone fanowskie tłumaczenia tych dodatków nie są oficjalne, jednak otrzymały oficjalną aprobatę od Electronic Arts Polska. Z racji tego, że nie są to oficjalne tłumaczenia, mogą pojawiać się z tym pewne błędy jak u Ciebie, nawet z uruchomieniem. 

Jeśli po przeinstalowaniu gry, nadal pojawia się problem z uruchomieniem, udaj się do katalogu Dokumenty %USERPROFILE%\Dokumenty\BioWare\ i tutaj zmień nazwę folderu Dragon Age na np. Dragon Age kopia i uruchom ponownie grę.

 

Co do pomocy z instalacją spolszczenia, zalecamy kontakt z twórcami spolszczenia.

 

Pozdrawiam!

 

Wiadomość 6 z 6 (3 944 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem