Dragon Age Początek - Stan gry

autor: xsayaxx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dragon Age Początek - Stan gry

★★★★★ Newbie

Witam. Chciałbym się zapytać czy jest możliwość przywrócić stan gry z Dragon Age jeżeli miałem formatowany dysk?? Wydaje mi się ze w chmurze powinno być ale nie wiem jak to przywrócić i czy w ogóle się da.

Wiadomość 1 z 2 (1 193 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dragon Age Początek - Stan gry

Community Manager (retired)

@xsayaxx Witaj!

 

Obawiam się, że opcja Chmury na chwilę obecną już nie jest wspierana z grą Dragon Age Początek. Wszelkie zapisy znajdują się wyłączne lokalnie w folderze Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty\Bioware\Dragon Age lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Bioware\Dragon Age) 

 

Poniżej jak sprawdzić czy gra posiada opcję "Zapisy gier w chmurze" na przykładzie Dragon Age Inkwizycja: Prawy klik na grę > Właściwości

 

Captu56324246re.PNG

 

Sam straciłem osobiście parę zapisów w przypadku awarii Windowsa, dlatego profilaktycznie zalecam Ci korzystanie np. z opcji chmury (Google Drive, One Drive itp.) poprzez zwykłe skopiowanie danego folderu z Dokumentów. :ealight_bulk: Pozdrawiam Wizard

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 432 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dragon Age Początek - Stan gry

Community Manager (retired)

@xsayaxx Witaj!

 

Obawiam się, że opcja Chmury na chwilę obecną już nie jest wspierana z grą Dragon Age Początek. Wszelkie zapisy znajdują się wyłączne lokalnie w folderze Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty\Bioware\Dragon Age lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty\Bioware\Dragon Age) 

 

Poniżej jak sprawdzić czy gra posiada opcję "Zapisy gier w chmurze" na przykładzie Dragon Age Inkwizycja: Prawy klik na grę > Właściwości

 

Captu56324246re.PNG

 

Sam straciłem osobiście parę zapisów w przypadku awarii Windowsa, dlatego profilaktycznie zalecam Ci korzystanie np. z opcji chmury (Google Drive, One Drive itp.) poprzez zwykłe skopiowanie danego folderu z Dokumentów. :ealight_bulk: Pozdrawiam Wizard

Wiadomość 2 z 2 (1 433 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem