Dot.: Dragon Age: Origins - problem z licencją

autor: MartaaKoo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dragon Age: Origins - problem z licencją Missing DLL: [NxCharacter.dll] Error: 0

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć,

Zainstalowałam Dragon Age: Origins w ramach dostępu Origin Access i przy uruchomieniu dostaję komunikat o nieprawidłowej licencji. W załączniku pełen komunikat.

Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem?

Z góry dzięki za pomoc.

Wiadomość 1 z 9 (15 963 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age: Origins - problem z licencją

Community Manager (retired)

Cześć @lecfvcbaqkrb

 

Zwykle ten komunikat powiązany jest z brakującym pakietem Nvidia PhysX System Software, dlatego prosiłabym, abyś ściągnęła wspomniane oprogramowanie ze strony producenta - [LINK]

 

Po zainstalowaniu pakietu w zakładce 'Moja biblioteka gier' na platformie Origin kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek z grą i wybierz opcję 'Napraw'.

 

To powinno załatwić sprawę Wink Gdyby jednak było inaczej, koniecznie daj znać!

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 9 (15 904 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age: Origins - problem z licencją

★★★ Newbie

EA_Patrycja napisali:

Cześć @lecfvcbaqkrb

 

Zwykle ten komunikat powiązany jest z brakującym pakietem Nvidia PhysX System Software, dlatego prosiłabym, abyś ściągnęła wspomniane oprogramowanie ze strony producenta - [LINK]

 

Po zainstalowaniu pakietu w zakładce 'Moja biblioteka gier' na platformie Origin kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek z grą i wybierz opcję 'Napraw'.

 

To powinno załatwić sprawę Wink Gdyby jednak było inaczej, koniecznie daj znać!

 

Pozdrawiam!



Czy podany pakiet będzie działał również na Windows10 ? Standard smile

Wiadomość 3 z 9 (15 674 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age: Origins - problem z licencją

★★★ Newbie
@EA_Ataashi Bardzo dziekuje za pomoc Standard smile
Wiadomość 4 z 9 (10 864 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age: Origins - problem z licencją

★★★ Newbie

U mnie problem nadal wyskakuje, mam najnowsze sterowniki od Nvidi w tym Physx.

Próbowałem naprawi gre i ja zaktualizować lecz nic to nie dało.

Wiadomość 5 z 9 (10 801 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age: Origins - problem z licencją

★★★ Newbie

A co jesli mam karte radeona ????

Wiadomość 6 z 9 (6 862 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age: Origins - problem z licencją

EA Staff

Cześć @Jachtorek,

 

Brakujący plik dll nie jest wykorzystywany przez kartę graficzną tylko sam procesor. Dlatego możesz spróbować zainstalować PhysX na swojej karcie AMD i wszystko powinno działać, jak należy. Jak spróbujesz, to daj nam znać. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 7 z 9 (6 844 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age: Origins - problem z licencją

★★★ Newbie

Witam,

 

Mam taki sam problem jak OP ale w grze Dragon Age: Inquisition.

 

Ściągnąłem instalator wskazany przez EA_Ataashi i niestety po uruchomieniu otrzymuję komunikat że zainstalowana jest już nowsza lub ta sama wersja programu:

 

Zrzut ekranu

 

W związku z tym ściągnąłem najnowsze sterowniki GeForce Game Ready (496.49) i wykonałem instalację niestandardową aby wymusić reinstalację Oprogramowania systemu PhysX (w wyższej wersji):

 

Po instalacji przy próbie uruchomienia Dragon Age: Inquisition komunikat nadal jest ten sam.

 

Sprawdziłem że brakujący plik jest biblioteką dostarczaną w ramach Microsoft Visual C++ Redistributable 2010. Jednak ta biblioteka jest już u mnie w systemie zainstalowana:

Nie chcę pobierać bibliotek dll z niepewnego źródła, dlatego postanowiłem przeinstalować Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable w wersji zarówno 32 jak i 64 bitowej. Po reinstalacji niestety problem nadal występuje i gry nie da się uruchomić.

 

Sprawdziłem system plików gry (opcja Napraw w launcherze), jednak nie dostałem komunikatu o żadnym błędzie. Mój system spełnia rekomendowane wymagania do uruchomienia gry (zarówno hardware jak i software). Proszę o instrukcję jak uruchomić grę.

Wiadomość 8 z 9 (5 872 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age: Origins - problem z licencją

★★★ Newbie

Czesc 

 

Mam ten sam problem i nie moge uruchomic gry. Czy komus w koncu sie udalo? Niestety nie znam sie na plikach i komputerach zbyt dobrze. 

 

Wiadomość 9 z 9 (2 593 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem