Dragon Age Origins Ultimate Edition (PC, origin)

autor: marlena587890362
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dragon Age Origins Ultimate Edition (PC, origin)

★ Novice

Witam mam problem z zainstalowaniem dodatku do Dragon Age Origins Ultimate Edition

Grę zakupiłam kilka miesięcy temu, lecz niedawno zabrałam się do gry. Na początku myślałam, że wszystko z grą jest w porządku, ponieważ poczytałam trochę na forum i ze względu na odległą w czasie datę wydania gry uruchamiam ją jako administrator w trybie zgodności z systemem windows XP. Ukończyłam podstawową wersję gry, ale chciałam także nacieszyć się zawartością dodatkową, którą zakupiłam. Po krótkim researchu w internecie dowiedziałam się, że podczas uruchamiania nowej gry powinnam mieć 2 opcje uruchomienia podstawki bądź dodatku przebudzenia, lecz nie posiadam takiej opcji, tak samo jak nie posiadam żadnej innej zawartości dodatkowej typu golemy amarraku, pieśń leliany itp. Tym drugim się nie przejmuję, gdyż można pobrać to ze strony bioware, ale nie wiem jak sprawić by dodatek przebudzenie mi się ''wczytał''. Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

Wiadomość 1 z 1 (487 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem