Dot.: Dragon Age: Inkwizycja problem z DLC

autor: Phyoriie
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dragon Age: Inkwizycja problem z DLC

★★★ Newbie

Witam. Mój problem jest dość dziwny. Gram w DA:I na PC (na konsoli PS5 powyższy problem nie występuje). Grę kupiłam lata temu, w wersji pudełkowej, rejestrowany klucz produktu etc... Co jakiś czas ją sobie ogrywam od nowa. Nie miałam nigdy żadnych płatnych dodatków (nie miałam możliwości). Jakiś czas temu zaczęłam grę od nowa. Teraz zabijcie mnie, ale nie pamiętam czy kupiłam pakiet dodatków, czy ulepszenie do edycji GOTY, nie wiem, nie pamiętam, Jednak mam wszystkie dodatki, łącznie ze zbroją smoka i tu zaczyna się problem. Postać stworzona 23 listopada tego roku zbroję smoka i jej ulepszoną wersję ma, ale każda kolejna postać jaką stworzę już tego nie ma... pojawiają się inne cztery zbroje i schematy, ale tej konkretnie nie ma, jak zrobię synchro przy bryłkowcu również nie pojawia mi się ten schemat. Wiem, że później są lepsze, ale ja upodobałam sobie ten łasek. Czy ktoś ma podobny problem i może mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje?

Wiadomość 1 z 2 (822 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age: Inkwizycja problem z DLC

★★★ Newbie
@Phyoriie Właśnie sprawdziłam i dodatki mam zakupione w pakiecie dodatków także to powinno jakąś dobrą duszę nakierować, jeśli ktoś zna odpowiedź Standard smile
Wiadomość 2 z 2 (814 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem