Dragon Age Inkwizycja - nie działająca skrzynka i możliwe że inne DLC

autor: QVERSOv2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dragon Age Inkwizycja - nie działająca skrzynka i możliwe że inne DLC

★★★ Newbie

Witam mam taki problem że aktualnie posiadam dwa konta na origin jedno to z którego piszę, dzisiaj założone i drugie o nazwie "QVERSO". Na drugim koncie posiadam różne gry między innymi DA:I ale kupiłem tą grę na jakiejś stronie (nie pamiętam teraz nazwy) po czym gdy dodałem ją na origin okazało się że niema polskich napisów ale jakoś sobie z tym poradziłem i grałem po czym zobaczyłem że skrzynka "Specjalne dostawy" mi nie działa (film jak to wygląda podlinkuje niżej) szukałem rozwiązania ale go nie znalazłem dlatego postanowiłem kupić grę z polskimi napisami na steam (do tego musiałem założyć drugie konto na origin) więc zapłaciłem drugi raz za ten sam produkt żeby tylko mieć polskie napisy co nie ukrywam jest śmieszne że sprzedawane są gry bez polskich napisów gdzie w innej wersji są ale nie o tym chciałem pisać, no i posiadać grę na steam bo tam jest moja największa biblioteka gier. Zakup zrobiony czas na instalacje i przerzucenie save z poprzedniej gry wszystko zrobiłem sprawdziłem czy mam dlc zainstalowane steam i origin pokazał że tak (okazało się że brakuje mi angielskich dialogów ale pobrałem je z origin i po problemie) Już się cieszyłem że wszystko gra ale odpalam grę wczytuje save i okazuje się że tutaj również skrzynka "Specjalne dostawy" nie działa link do nagrania:
 https://www.youtube.com/watch?v=W5iisihHhzo Próbowałem logować się dopiero w grze ale to nic nie dało nie ukrywam jestem mocno zniechęcony i odechciewa mi się dalszych prób dlatego proszę od odpowiedź jak mam to naprawić? Dodatki nawet nie pokazują się tam gdzie powinny.

Wiadomość 1 z 1 (313 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem