Dragon Age Inkwizycja kupiona poza Origin, brak języka polskiego

autor: Smooq95
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dragon Age Inkwizycja kupiona poza Origin, brak języka polskiego

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam Mam pytanie bo zakupiłem ostatnio Grę dragon age Inkwizycja na G2a bo kolega polecił mi tą stronę żeby kupować gry no i jak już wspomniałem zakupiłem sobie Dragon age z wszystkimi dodatkami i podczas instalacji nie ma języka Polskiego. Czy jest opcja jak kupie jeszcze raz Dragon age ale z polskim kluczem to czy Będę miał wybór  instalacji z polskim językiem Czy da się w ogóle przypisać do konta takie same gry ? 

Wiadomość 1 z 4 (523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dragon Age Inkwizycja kupiona poza Origin, brak języka polskiego

Community Manager

Hej @Smooq95 

 

Niestety nie ma możliwości dodania języka polskiego do Twojej gry. Jeśli opis produktu wskazywał na to, że gra będzie dostępna w języku polskim to sugerowałbym kontakt z G2A. Do Twojego konta EA możesz przypisać dowolną ilość kluczy, w przypadku przypisania wielu wersji językowych gry w Bibliotece gier, będzie widocznych kilka okładek tej samej gry. 

 

Usunąłem duplikat Twojego pytania z forum, oraz poprawiłem tytuł tego, by lepiej opisywał treść postu. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (501 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dragon Age Inkwizycja kupiona poza Origin, brak języka polskiego

Community Manager

Hej @Smooq95 

 

Niestety nie ma możliwości dodania języka polskiego do Twojej gry. Jeśli opis produktu wskazywał na to, że gra będzie dostępna w języku polskim to sugerowałbym kontakt z G2A. Do Twojego konta EA możesz przypisać dowolną ilość kluczy, w przypadku przypisania wielu wersji językowych gry w Bibliotece gier, będzie widocznych kilka okładek tej samej gry. 

 

Usunąłem duplikat Twojego pytania z forum, oraz poprawiłem tytuł tego, by lepiej opisywał treść postu. 

Wiadomość 2 z 4 (502 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age Inkwizycja kupiona poza Origin, brak języka polskiego

[ Edytowane ]
★ Novice

dziękuje za odpowiedź  

Wiadomość 3 z 4 (489 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age Inkwizycja kupiona poza Origin, brak języka polskiego

★★★ Newbie

Witam. 

To jest najbardziej bezsensowna i tępa sytuacja dotycząca gry w jakiej byłem.. czyli jeżeli kupiłem grę w języku angielskie to będzie tylko wyłącznie ten język i koniec, a jak pie ta są grę tylko ze z polskim kluczek to będę miał po polsku? przecież to nie ma absolutnie sensu.

Wiadomość 4 z 4 (454 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem