Dot.: Dragon Age II - DLC bez głosów

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Dragon Age II - DLC bez głosów

Community Manager (retired)

@KamPlay99 

 

Pliki dodatków dostępne na naszej stronie jak zauważyłeś, są plikami w formie .exe a nie jak poprzednio w formie .zip Jednak posiadając program np. 7-zip, można w łatwy sposób "rozpakować" zawartość instalatora (.exe) i następnie z krokami wymienionymi w tym wpisie, naprawić ten problem z dialogami. :eahigh_file:

 

Instrukcja

Otwieramy program 7-zip i znajdujemy pobrany plik dodatku (na przykładzie DA 2 Dziedzictwo), który nas interesuje. Następnie wybieramy opcję Extract i tworzymy folder do którego zostaną wypakowane pliki i foldery:

 

 

1522132.PNG

 

Powodzenia! Fingers crossed

 

 

Wiadomość 21 z 22 (2 272 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age II - DLC bez głosów

★★★ Newbie

Dokładnie jak kolega napisał pliki dodatków to piki.exe ale można je rozpakować 7-zip i otrzymamy folder i podfoldery dwa trzy zależy od dodatku.

 

Przykład DLC: DA2_ExiledPrince po rozpakowaniu otrzymujemy folder DA2_ExiledPrince i dwa podfoldery pierwszy to $_2_ a drugi to $PLUGINSDIR zawartość pierwszego kopiuje jemy do folderu C:\Program Files (x86)\Origin Games\Dragon Age II ważne aby zaznaczyć opcję kopiuj i zamień pliki to podmieni wszystkie uszkodzone pliki i doda brakujące.

 

W folderze $_2_ znajduje się podfolder addins w nim znajdują się wszystkie pliki. Możemy od razu je wszystkie skopiować do istniejącego już folderu addins w folderze Dragon Age II

 

Zawartość drugiego kopiujemy do nowo utworzonego folderu plugins tam tylko raz wypakowujemy pliki z folderu $PLUGINSDIR, nie trzeba tego robić dla każdego dodatku wystarczy raz.

 

w analogiczny sposób podmieniamy pliki pozostałych DLC w moim przypadku we wszystkich występował ten problem Frown

Wiadomość 22 z 22 (1 718 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem