Dot.: Dragon Age II DLC

autor: AstarothAliters
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo - brakujące dialogi

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Na podanej stronie znajdują się pliki .exe, nie ma tam nic do wypakowania.

Edit: Już rozumiem, sprecyzuję powyższe wypowiedzi, gdyby ktoś również miał problem z tym zagadnieniem. Należy otworzyć program 7-zip i z jego panelu wybrać plik .exe, który pobraliśmy. Nie otwieramy pliku .exe bezpośrednio.

Wiadomość 11 z 22 (3 635 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo - brakujące dialogi

★★★ Newbie

Czy ktoś wie co zrobić jeśli w folderze Dragon Age 2 w ogóle nie mam folderu "addins"?

Wiadomość 12 z 22 (3 597 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo - brakujące dialogi

★ Novice

Mam dokładnie to samo czyli brak dźwięku i animacji w dodatkach. Próbowałam zrobić tak jak powyżej z tym, że mam grę z origin i kiedy kopiowałam pliki nie miałam pytania o podmianę bo w ogóle tych plików tam wcześniej nie było. Nie wiem kompletnie co mam z tym zrobić

Wiadomość 13 z 22 (3 577 wyświetleń)
0 Kudo

Dragon Age II DLC

[ Edytowane ]
★ Novice

Hej,

Ostatnio kupiłam Dragon age II razem z pakietem dodatków z Origin. Mój problem polega na tym, że w dodatkach tych brakuje głosu postaci oraz animacji. Kiedy postaci mówią nie poruszają ustami i nie mają głosu jednak pojawiają się napisy dialogów. Próbowałam to naprawić zgodnie z podpowiedziami na forum. Jednak to nic nie dało. W dodatku kiedy podmieniałam pliki w folderze "addins" nie pojawiło się pytanie o podmianę plików bo tych plików tam nie było.

Próbowałam to też naprawić przez opcję "napraw grę" ale na samym końcu naprawy pojawia się błąd. Nie wiem czy jest to z tym związane.

Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Wiadomość 14 z 22 (3 565 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon Age II DLC

Community Manager (retired)

@Neroslaw97

 

Rozwiązanie podane tutaj powinno Ci pomóc, jak widzisz na EN forum, gdzie zostało ono zamieszczone oryginalnie, osoby nadal potwierdzają działanie tego fixa.Dlatego wykonaj raz jeszcze kroki tam podane i powinno poskutkować. 

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 15 z 22 (3 525 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Dragon Age II DLC

★★ Novice

Mam ten sam problem i pomimo zastosowaniu powyższych instrukcji postacie nadal bawią się w brzuchomówców. Co jeszcze mogę zrobić?

Wiadomość 16 z 22 (3 494 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

★★★ Newbie

Napisz punkt po punkcie co robić z plikami ściągniętymi do podmiany bo nadal postacie są nieme we wszystkich dlc. i czy gre musze zaczynać od nowa

Wiadomość 17 z 22 (3 423 wyświetleń)
0 Kudo

Dragon Age II - DLC bez głosów

★ Novice

Witam

Niedawno zakupiłem dodatki Książę na Wygnaniu, Dziedzictwo i Znak Zabójcy do gry Dragon Age II na platformie Origin. Niestety jest mały problem - mianowicie, postacie w DLC są brzuchomówcami, tudzież porozumiewają się za pomocą telepatii, gdyż w trakcie dialogów kompletnie nie poruszają ustami, ani nie słychać ich głosów. Próbowałem rozwiązać problem pobierając owe dodatki z tej strony: https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/download-dlc-for-classic-origin-games/#dragonage jednak niestety cały czas wyświetla mi komunikat, jakoby DA2 było nie zainstalowane. Niestety dodatki pobierają się stamtąd jedynie w wersji exe, a nie rar albo 7-zip. Czy istnieje jakakolwiek szansa, aby naprawić DLC i przywrócić normalne, mówione dialogi ? Wiem, że temat trochę już stary bo gra ma już swoje na karku, jednak nie jestem póki co w stanie rozwiązać tego problemu a w samą grę gra mi się naprawdę świetnie, dlatego liczyłbym na jakąkolwiek pomoc, inaczej będę musiał się przetłuc przez dodatki w takiej formie w jakiej są.

Wiadomość 18 z 22 (3 372 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon Age II - DLC bez głosów

Community Manager (retired)

Witaj @KamPlay99

 

Jak sam wspomniałeś, gra ma już swoje lata i obawiam się, że nie możemy liczyć na nowe łatki Frown Sprawdź TEN wątek, gdzie część graczy potwierdziła skuteczność zaproponowanego tam rowiązania.

 

Pozdrawiam.

 

 

Wiadomość 19 z 22 (3 359 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age II - DLC bez głosów

★ Novice

Właśnie wcześniej czytałem tamtejsze komentarze użytkowników, lecz niestety aby problem rozwiązać należy pobrać te dodatki spakowane w programie 7-Zip, jednakże na podanej stronie są one jedynie w formie .exe. Pobierałem je i próbowałem zainstalować, jednakże dostaję komunikat, iż gra nie jest zainstalowana Frown A tak jak wspomniałem powyżej - jedyny sposób to pobrać je spakowane w 7-Zip, ale są tylko w .exe.

Wiadomość 20 z 22 (3 352 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem