Dot.: Dragon Age™: Origins Brak języka polskiego

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Dragon Age™: Origins Brak języka polskiego

★★★ Newbie

Mam pytanie dot. Dragon Age Ultimate Edition, którą kupiłam na Steamie. Tam niestety również nie ma polskiej wersji językowej, ale słyszałam o możliwości pobrania jej za pośrednictwem Origin. Potrzebuję do tego klucz gry, który kiedyś można było uzyskać bezpośrednio z poziomu Steama, ale od jakiegoś czasu stało się to dla serii DA niemożliwe. 

Czy macie jakiś konkretny sposób, aby uzyskać ten klucz?

Wiadomość 1 z 4 (712 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age™: Origins Brak języka polskiego

Community Manager

Hej @Koto_Kamien 

 

Wydzieliłem Twój post z innej dyskusji z racji tego, że ostatni komentarz został w niej udzielony ponad 3 lata temu. 

 

Zgodnie z informacją, którą przekazał @Revan2000s Dragon Age Origin Ultimate Edition nie jest obsługiwany w języku polskim na platformie Steam. W przypadku problemu z wyświetleniem klucza skontaktuj się z nami telefonicznie

Wiadomość 2 z 4 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age™: Origins Brak języka polskiego

★★★ Newbie
Cześć @EA_Kuba

Dlatego właśnie chciałam pobrać polską wersję językową z Origina, ponieważ dowiedziałam się, że jest taka opcja po dodaniu DA do gier w bibliotece Origin za pośrednictwem klucza produktu.
Klucz niestety się nie wyświetla na Steamie i to stanowi dla mnie ogromny problem, bo z tego, co wiem jeszcze do niedawna dało się go wyświetlić.
Jeśli nie ma klucza w ogóle do tej gry, to czy można dodać grę w inny sposób do Origina?
Wiadomość 3 z 4 (695 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age™: Origins Brak języka polskiego

Community Manager

Hej @Koto_Kamien 

 

Wydaje mi się, że jedynym rozwiązaniem może być telefoniczny kontakt z nami. Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (688 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem