Dodatki DLC do Dragon Age II

autor: SantaDiabola
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dodatki DLC do Dragon Age II

★★★ Newbie

Witam,

Jest to w sumie bardziej dopytanie niż prośba o pomoc. Mianowicie pobrałem dodatki do DA II ze strony https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/download-dlc-for-classic-origin-games/ 

Oczywiście zostały przeze mnie zainstalowane, jednak w grze widnieje zapis "Brak dostępu (1.0)" Co ciekawe wchodząc na konto Origin, dodatki te można tylko i wyłącznie kupić za prawdziwe pieniądze. Widnieje też taki zapis na stronie: "Jeśli gra została zainstalowana w aplikacji Origin, aktualizacje i dodatkową zawartość również należy pobierać właśnie w niej." Oraz drugi: "A co jeśli gra została zainstalowana na platformie Steam lub z płyty? Odszukaj swoją grę na poniższej liście i skorzystaj z odsyłaczy, by pobrać i zainstalować wybrany dodatek."

 

Z tego wynika, że jeśli gra została zainstalowana z płyty, to dodatki są za darmo (co w moim przypadku się nie sprawdza, lub po prostu nie potrafię ich aktywować, tu rzeczywiście proszę o pomoc), a jeśli pobrana z Origin, to dodatki są płatne? 

 

Wyjątkiem jest Czarne Emporium, które, jako darmowy dodatek, działa bez zarzutu. Pierwotnie moja gra została zainstalowana z płyty CD, ale jest obecnie podpięta pod konto Origin. Nie bardzo więc rozumiem, po co pobierać te dodatki z wyżej wymienionej strony, skoro i tak trzeba je kupić, żeby móc ich używać. Proszę o doprecyzowanie. 

Wiadomość 1 z 1 (244 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem