DA:I szary przycisk graj

autor: Mijal97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

DA:I szary przycisk graj

★ Novice

Witam, mam problem z uruchomieniem gry Dragon Age Inkwizycja. 
Jak na zdjęciu, nie mogę wcisnąć przycisku graj.
Kiedyś gra działała. Próbowałem wszystkiego, sprawdzanie plików, naprawa, reinstall, odpalenie przez plik .exe, zgodność, administrator.
Wydaje mi się że problem występuje od czasu kiedy odpaliłem grę przez abonament ea acces na steam. Wcześniej miałem na originie kupioną zwykłą wersje bez dlc. Teraz kiedy nie opłacam abonamentu nie mogę zagrać w swój kupiony egzemplarz. Kupiłem również wersje goty na promocji na steam, i niestety, to samo. 

Wiadomość 1 z 2 (1 079 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: DA:I szary przycisk graj

EA Staff

Cześć @Mijal97,

 

Dzięki za zapytanie. Jeżeli na koncie EA z poziomu, którego próbujesz uruchomić grę, została aktywowana licencja, to uruchomienie gry powinno być bezproblemowe. Ponieważ w abonamencie EA Play mogła być aktywowana inna wersja gry, mogło to dodatkowo wpłynąć na pliki tymczasowe samego programu Origin.

 

W pierwszej kolejności sprawdź, czy uruchamiasz aktywowaną wcześniej przez Ciebie wersję gry. Żeby to zrobić, otwórz klienta Origin i wybierz "Moja biblioteka gier". Po prawej stronie u góry wybierz opcje Filtruj i zaznacz opcję Kupione gry

 

Jeżeli opcja instalacji gry będzie w dalszym ciągu wyblakła, usuń pamięć tymczasową programu Origin. Usunięcie jej powinno również odświeżyć wszystkie informacje dotyczące aktywowanych licencji i możliwości instalacji gier.  

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 2 (1 069 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem