Dot.: Brak polskich napisów Dragon Age 2

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak polskich napisów Dragon Age 2

★★ Novice

Hej,

 

Jakiś czas temu instalowałam na nowym sprzęcie wszystkie gry z Origina. Dragon Age: Origins i Dragon Age: Inquisition mają normalnie wybór języka napisów, jednak w Dragon Age II nie mam opcji wyboru. Nie mam problemu z językiem angielskim, jednak wolałabym polskie napisy. Czy jest jakiś sposób by zmienić język gry?

Wiadomość 1 z 7 (1 764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak polskich napisów Dragon Age 2

[ Edytowane ]

@Kavariel Zmień region na Polski bo to może mieć znacznie, dodatkowo przydałoby się zainstalować ponownie, jak nie pomoże to sprawdź link z reddita jak zmienić język, będziesz musiał zamienić english na polish😄 może coś to da. 
https://www.reddit.com/r/dragonage/comments/2orcjo/guide_to_switch_your_localized_origin_version_of/...

Daj znać czy pomogło🙂

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (1 732 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak polskich napisów Dragon Age 2

@Kavariel Witam.
1.Uruchom aplikacje Origin.
2.Wybierz "Moja biblioteka gier" kliknij na kafel Dragon Age II prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości gry.
3.Wybierz w zakładce w "ZAWANSOWANE OPCJE URUCHAMIANIA"
4.Będziesz miał do wyboru języki w grze Standard smile

Powodzenia Standard smile

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 7 (1 754 wyświetleń)

Dot.: Brak polskich napisów Dragon Age 2

★★ Novice

Zrobiłam tak jak podyktowałeś (przed tym zmieniłam język aplikacji z powrotem na polski, bo działam na angielskim - może to ma znaczenie?) i mam tylko jedno okno z Argumentami wierszu poleceń. Nie bardzo wiem co robić dalej?

Wiadomość 3 z 7 (1 745 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak polskich napisów Dragon Age 2

[ Edytowane ]

@Kavariel Zmień region na Polski bo to może mieć znacznie, dodatkowo przydałoby się zainstalować ponownie, jak nie pomoże to sprawdź link z reddita jak zmienić język, będziesz musiał zamienić english na polish😄 może coś to da. 
https://www.reddit.com/r/dragonage/comments/2orcjo/guide_to_switch_your_localized_origin_version_of/...

Daj znać czy pomogło🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 7 (1 733 wyświetleń)

Dot.: Brak polskich napisów Dragon Age 2

★★ Novice

Przeinstalowanie Origina (już domyślnie po polsku) i samej gry pomogło! Mogłam zmienić w pliku DragonAgeIIConfig język na polski. Bardzo dziękuję za pomoc!

Wiadomość 5 z 7 (1 723 wyświetleń)

Dot.: Brak polskich napisów Dragon Age 2

@Kavariel Niema za co ale sama rozwiązałaś problem. Potrzebowałaś z kimś go przedyskutować 😄 Pozdrawiam ,Miłego dnia 🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 6 z 7 (1 716 wyświetleń)

Dot.: Brak polskich napisów Dragon Age 2

Community Manager

Dzięki za informację @Kavariel Standard smile

 

Przeniosłem ten wątek na forum Dragon Age.

Wiadomość 7 z 7 (1 683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem