Dot.: Brak muzyki i głosu w grze!!

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak muzyki i głosu w grze!!

★★★ Newbie

Witam,

 

U mnie w grze DAI wszystko działa prawie poprawnie oprócz dźwięku. Gra normalnie się włącza tylko nie słychać w ogóle muzyki już na samym początku, a jak jestem w trybie gry to tak samo nie słychać ani muzyki ani dialogów. Bardzo bym prosił o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (5 567 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Brak muzyki i głosu w grze!!

Community Manager (retired)

Cześć @KomandosDawid

 

W przypadku problemów z dźwiękiem w DAI na PC, mam dla Ciebie parę kroków do wypróbowania, które pomogły już innym graczom Standard smile

 

- W zakładce 'Moja biblioteka gier' na platformie Origin kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek z grą i wybierz opcję 'Napraw'.

 

- Upewnij się w ustawieniach dźwięku, że gra korzysta w właściwego wyjścia audio. Możesz spróbować tymczasowo dezaktywować urządzenia, z których prawdopodobnie nie korzystasz (np. jeśli posiadasz wyjście audio karty graficznej). W tym celu sprawdź zakładkę Dźwięk w Panelu Sterowania.

 

- Jeśli korzystasz z karty graficznej Nvidia, upewnij się, że wraz ze sterownikami masz zainstalowany komponent dźwiękowy. Możesz spróbować przeprowadzić czystą instalację sterowników do karty graficznej, poprzez wybranie zaawansowanej instalacji sterownika i zaznaczenie opcji HD Audio Driver.

 

aa.PNG

 

- Upewnij się, że Twoja karta dźwiękowa działa w trybie Stereo (również do sprawdzenia w Panelu Sterowania), szczególnie jeśli korzystasz z głośników 5.1.

 

Daj znać czy problem udało się rozwiązać! Fingers crossed

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (5 556 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Brak muzyki i głosu w grze!!

Community Manager (retired)

Cześć @KomandosDawid

 

W przypadku problemów z dźwiękiem w DAI na PC, mam dla Ciebie parę kroków do wypróbowania, które pomogły już innym graczom Standard smile

 

- W zakładce 'Moja biblioteka gier' na platformie Origin kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek z grą i wybierz opcję 'Napraw'.

 

- Upewnij się w ustawieniach dźwięku, że gra korzysta w właściwego wyjścia audio. Możesz spróbować tymczasowo dezaktywować urządzenia, z których prawdopodobnie nie korzystasz (np. jeśli posiadasz wyjście audio karty graficznej). W tym celu sprawdź zakładkę Dźwięk w Panelu Sterowania.

 

- Jeśli korzystasz z karty graficznej Nvidia, upewnij się, że wraz ze sterownikami masz zainstalowany komponent dźwiękowy. Możesz spróbować przeprowadzić czystą instalację sterowników do karty graficznej, poprzez wybranie zaawansowanej instalacji sterownika i zaznaczenie opcji HD Audio Driver.

 

aa.PNG

 

- Upewnij się, że Twoja karta dźwiękowa działa w trybie Stereo (również do sprawdzenia w Panelu Sterowania), szczególnie jeśli korzystasz z głośników 5.1.

 

Daj znać czy problem udało się rozwiązać! Fingers crossed

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (5 557 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem