Brak gry w bibliotece

autor: superrodzyn12
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak gry w bibliotece

★★★ Newbie

Witam.

Mam problem z zanikiem zawartości mojej biblioteki gier, Do dziś wszystko działało dobrze aż dziś kiedy skończyłem grać w DragonAge: Inkwizycja po zamknięciu gry otworzyło mi się nowe oko abym zalogował się na konto origin. Kiedy to zrobiłem okazało się że moja biblioteka jest pusta a żeby ponownie zagrać w Dragon Age Inkwizycja muszę podać kod produktu lub kupić grę. Nie wiem jak to się stało ponieważ zainstalowałem i grałem na spokojnie w tą grę i nic się wcześniej takiego nie działo. W razie problemów mam jeszcze pudełko i paragon za grę, ale nie wydaje mi się że gdym nie miał gry wcześniej już kupionej to nie mógłbym jej w ogóle nawet zainstalować a co dopiero grać. *(byłem w momencie 20lvl i mapa grobowcami krasnoludów, może to w tym momencie gry coś się stało). Proszę o jak najlepszą pomoc ponieważ nie mogę zadzwonić do pomocy ez w taki sposób abym był w tym momencie rozmowy przy komputerze przez studia.

Wiadomość 1 z 2 (418 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak gry w bibliotece

Community Manager

Hej @superrodzyn12

 

Odpowiedź na Twoje pytanie najpewniej znajdziesz tutaj Standard smile Wszystko wskazuje na to, że logujesz się na niewłaściwe konto EA, do programu Origin. Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (404 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak gry w bibliotece

Community Manager

Hej @superrodzyn12

 

Odpowiedź na Twoje pytanie najpewniej znajdziesz tutaj Standard smile Wszystko wskazuje na to, że logujesz się na niewłaściwe konto EA, do programu Origin. Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (405 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem