Błąd z wczytaniem zapisu gry

autor: GoldenGirl1006
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★★ Novice
@EA_Kuba Czy jest jakiś postęp z tym? Bo tutaj gra ewidentnie nie wykrywa zainstalowanych dlc(prawdopodobnie wszystkich nie wykrywa), a jednak chciałbym zagrać w grę która działa w abonamencie.
Wiadomość 11 z 20 (1 085 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★★ Novice

Nie, nikt z supportu EA się tym nie zainteresował. Fajnie się traktuje graczy. ^^  

Wiadomość 12 z 20 (1 074 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★★ Novice
@Avesko98 Zadzwoniłem do supportu i kazano mi się ze steamem skontaktować, problem taki że jak wchodzę na pomoc techniczną steama to oni odsyłają na pomoc techniczną EA, i tak koło się zatacza, a co śmieszne ludzie na steamie piszą że mają ten sam problem.
Wiadomość 13 z 20 (1 058 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★★ Novice

Tak, też kontaktowałem się ze Steam'em, który skierował mnie do EA. Na pewno nie jest to wina Steam'a  bo zainstalowałem grę przez EA Desktop i teraz nie wczytuje mi jeszcze dodatkowo "Przedmioty z Edycji Specjalnej". Więc jest jeszcze gorzej. :D 

Wiadomość 14 z 20 (1 056 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★ Novice

A czy ktoś z was sprawdzał lub miał ten sam problem wykupując EA Play bezpośrednio przez Origin? Czy jest to problem tylko wykupując usługę przez Steam?

 

Mam ten sam problem ;/

Wiadomość 15 z 20 (1 008 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★★ Novice
@asukashinji Tu bardzie problem taki że jak grałem przy zakupionym EA Play na steamie to dodatki normalnie działały, przestały działać jak zakupiłem grę na własność.
Wiadomość 16 z 20 (1 003 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★ Novice
@RAAwraw Mi za to nie działa przez EA Play wykupione przez Steam... I też się chodzę od Annasza do Kajfasza z tym problemem... brak pomocy.
Wiadomość 17 z 20 (984 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★★★ Novice

Z postów, które tutaj widzę, doszedłem do wniosku że po zakupie gry ze Steam (gdzie miało się wcześniej abo z EA) - być może nadpisuje coś w plikach i mimo, iż można grę uruchomić, to nie widzi DLC/Save. Pytanie do Was, czy po zakupie gry pobierało wam małe aktualizacje?

 

Przeglądałem zagraniczne fora w poszukiwaniu rozwiązania i widziałem różne:

- instalację gry od nowa z platformy Steam - przy okazji usunięcie Origin,

- reinstalkę gry/ naprawę jej w bibliotece

- sprawdzenie wersji gry (to wydaje mi się racjonalne) - czy przed zakupem i po zakupie wersja gry się zgadza

- zaczęcie gry od nowa w przypadku, gdy nie wykrywa DLC (Tak - dokładnie to zalecił jakiemuś użytkownikowi jeden z community na angielskim forum na Steam). - niezalecane

 

Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem jest usunięcie gry z biblioteki Steam, a następnie jej przywrócenie, podobno pomogło wielu osobom.

Jak to zrobić:

- wchodzimy na stronę https://steamcommunity.com

- wybieramy grę do usunięcia (DA:I)

- zaznaczacie którąś z opcji jeśli wyskoczy wam więcej niż jedna,

- usuwacie grę pernamentnie z konta,

- wyłączacie Origin i restartujecie Steam,

- ponownie wchodzimy na stronę https://steamcommunity.com ,

- wybieracie grę do przywrócenia (DA:I),

- zaznaczacie opcję "Gry nie ma w bibliotece",

- zaznaczacie  "Przywróć poprzednio usuniętą grę na moje konto",

- restartujecie Steam i wychodzicie z Origin,

- Odpalacie grę (Sprawdzacie, czy działają DLC i Save - jeśli nie działa Save - tworzymy nową grę).

 

Powyższe rozwiązanie dotyczy opcji możliwości gry razem z DLC, nie wiem jak to działa na wcześniejsze Save dlatego najlepiej jest to zapisać gdzieś w chmurze lub odnalezć plik i wrzucić tymczasowo gdzieś indziej przed dokonaniem tej operacji. Prawdopodobnie operacja nie usuwa Wam plików z dysku, robicie jedynie restart "rejestru".

 

Dajcie znać, jeśli ktoś zdecyduje się na ten krok, czy to zadziałało.

Miłego dnia Standard smile

 

 

 

Wiadomość 18 z 20 (983 wyświetleń)

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★ Novice
@Kyuubin84 Ten najbardziej racjonalny sposób u mnie zadziałał. Jak na razie uruchomiłem dwukrotnie grę i zapis w niej. Na razie działa. Miejmy nadzieję, że już nie będzie takich niespodzianek Wink Dziękuję bardzo za pomoc.
Wiadomość 19 z 20 (964 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★★ Novice
@Kyuubin84 U mnie też działa, ale że i tak za bardzo nie pamiętam co robiłem to muszę od początku grać, ale i tak dzięki.
Wiadomość 20 z 20 (961 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem