Błąd z wczytaniem zapisu gry

autor: GoldenGirl1006
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★ Novice

Mam problem z grą Dragon Age Inkwizycja | PC 
Kupiłam miesiąc subskrypcji EA Play, bo brakowało mi gierek do pogrania. Zainstalowałam Dragon Age i tak mi się ta gra spodobała, że korzystając z promocji na Steamie kupiłam ją tak jakby poza subskrypcją, żeby mieć ją w bibliotece i móc sobie do niej wracać. Od momentu kupienia gry zaczął się problem. Przy próbie kontynuowania gry, bądź wczytania jakiegokolwiek zapisu wyskakuje mi komunikat, że nie można wczytać zapisu gry, ponieważ brakuje zawartości do pobrania. To wygląda tak jakbym nie miała tych dlc co były jak grałam przez EA Play. Robiłam spójność plików gry (nie wykryło żadnego braku), po czym zainstalowałam na nowo grę (też nic nie pomogło). Sprawdziłam w szczegółach zakupu, że wszystkie dlc się tam znajdują i powinnam je mieć. 
Prosiłabym o pomoc, ponieważ ja się już załamałam i nie mam pojęcia co mam robić ;c

Wiadomość 1 z 20 (1 810 wyświetleń)

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

Community Manager

Hej @GoldenGirl1006 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie. 

 

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się problemowi, poproszę Cię o dodatkowe informacje: 

 

1. Czy Twoja miesięczna subskrypcja EA Play dobiegła już końca?

2. Przejdź do swojego połączonego ze Steam konta w Origin. Czy w karcie gry po kliknięciu "Zawartość dodatkowa", dodatki pojawiają się jako posiadane? (prześlij nam zrzut ekranu) 

Wiadomość 2 z 20 (1 782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★ Novice

Subskrypcja EA Play kończy mi się 1 marca.

W zakładce "Zawartość dodatkowa" przy wszystkich dlc mam zielonego ptaszka i jest napisane, że te dodatki oczywiście posiadam ;/

Wiadomość 3 z 20 (1 777 wyświetleń)

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @GoldenGirl1006 Standard smile 

 

Poproszę Cię jeszcze o dwie rzeczy (zostałem poproszony o przekazanie tych informacji)

 

  • W kliencie Steam, kliknij prawym przyciskiem myszy na tytule gry w bibliotece i wybierz Właściwości. Przejdź do zakładki Aktualizacje i na dole znajdziesz BUILD ID. Podaj mi proszę numer, który tam znajdziesz. 
  • Sprawdź również, w samej grze przy rozpoczynaniu nowej gry, czy masz do wyboru własny (custom) poziom trudności gry.
Wiadomość 4 z 20 (1 772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★ Novice

Mój Build ID to 5723675

W momencie w którym chcę zacząć grę od nowa na początku mam wybór postaci i później wybór poziomu trudności, czyli tak jak było. Jednak zależy mi na tym żeby mój progres z 58 godzin się nie usunął i żebym mogła go kontunuować ;/

Wiadomość 5 z 20 (1 769 wyświetleń)

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

Community Manager

Hej @GoldenGirl1006 

 

Dzięki za Twoją odpowiedź. 

 

Informacje na temat tego błędu zostały wysłane do naszych zespołów - jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat rozwiązania - dam Ci znać Standard smile

Wiadomość 6 z 20 (1 748 wyświetleń)

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★★★ Novice

Witam, 
Od wczoraj mam ten sam problem. Czy udało się znaleźć rozwiązanie?

Wiadomość 7 z 20 (1 710 wyświetleń)

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Tydzień temu u mnie też pojawił się ten problem, grałem na EA play(na steamie) po czym kupiłem i tak już jest.

Wiadomość 8 z 20 (1 701 wyświetleń)

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

★ Novice

Witam,

czy udało się znaleźć rozwiązanie? Mam ten sam problem. Zaczęłam grę od nowa i widzę że DLC są niedostępne (brak na mapie Black emporium), pomimo że wszystkie DLC były częśćią zakupionego pakietu.

pozdrawiam,

Wiadomość 9 z 20 (1 667 wyświetleń)

Dot.: Błąd z wczytaniem zapisu gry

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@dziubdziubbirdniestety nie. Pisałem również bezpośrednio do pomocy technicznej lecz tam również nikt póki co nie udzielił mi odpowiedzi. 

Jeżeli to wartościowa informacja to nie mogę uruchomić gry przez aplikacje EA Desktop (Inaczej jest w przypadku Dragon Age: Origin). Ta sama aplikacja prosi również o wykup dostępu do EA Play pomimo, że mam wykupioną subskrypcje miesięczną. Wykupioną do maja. (jakimś cudem pobrano środki dwukrotnie). 

Wiadomość 10 z 20 (1 663 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem