Angielskie napisy

autor: Yokimisa99
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Angielskie napisy

★ Novice

Jak zmienić napisy z polskich na angielskie?

Wiadomość 1 z 4 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielskie napisy

Community Manager (retired)

Witaj @Yokimisa99

 

Obawiam się, że w przypadku zakupu gry w polskim sklepie Origin, niestety nie ma możliwości aby zmienić język gry (napisy) z polskiego na angielski Frown Ma to związek z regionalizacją produktów, o której dość obszernie rozpisałam się tutaj.

Wiadomość 2 z 4 (402 wyświetleń)

Dot.: Angielskie napisy

[ Edytowane ]
★ Novice

No ok, a nie da się zgłosić do firmy, że wielu graczy chciałoby jednak zagrać w oryginalną wersję językową? Jak trudne może być udostępnienie paczki z angielskimi napisami jako dodatkowej zawartości do pobrania? W konkurencyjnej platformie można zmienić język dwoma kliknięciami. Moim skromnym zdaniem ograniczanie dostępu do angielskiej wersji jest absurdalne. Polskie tłumaczenie, choć nie najgorsze, zwyczajnie mnie nie satysfakcjonuje i w tej chwili uważam, że dostałem niepełnowartościowy produkt. Utwierdza mnie to w mojej opinii na temat EA.

PS

Nie kupuję tego, że udostępnienie innych wersji językowych jest takie skomplikowane. W Internecie dostępne są poradniki jak zrobić to samodzielnie i pewnie bym z nich skorzystał, ale wolałbym nie grzebać w plikach gry. Brak opcji wyboru języka to tylko brak dobrej woli ze strony EA. Change my mind.

Wiadomość 3 z 4 (397 wyświetleń)

Dot.: Angielskie napisy

★★★ Novice
Powtarzam pytanie z innego tematu o tym samym problemie - to jak ktoś z Polski może legalnie z Origin zakupić grę w języku angielskim? Strony handlujące kluczami mają takie opcje, ale są w najlepszym przypadku dość 'szare' i osobiście nie chciałbym się z nimi babrać.
Wiadomość 4 z 4 (268 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem