Problem z wyposażeniem i odzyskaniem przedmiotów do domu w the sims mobile

autor: HulawiqaMotyl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z wyposażeniem i odzyskaniem przedmiotów do domu w the sims mobile

★ Novice

Dzień dobry

Od dawna mam niestety problem z grą... Otóż zresetowało mi się większość mebli, które kupiłam, oraz nie ma ich w wyposażeniu. Bardzo mnie to niepokoi, ponieważ są oznaczone kolorem zielonym (jako kupione) ale mimo to nie ma ich w wyposażeniu. W dodatku muszę dodać, że na górze ekranu jest napisane ,,teraz już wiem dlaczego ten dom określono jako urokliwą ruderę" a także to, że mój dom był taki jak na początku gry ( a mam poziom 26)... Wszystko mam zaktualizowane, a mimo to dalej to występuje... Usunęli mi się również Simowie, a w pokoleniach została tylko jedna seniorka, która pojawia się obok tego napisu: ,,teraz już wiem dlaczego ten dom określono jako urokliwą ruderę"... Proszę bardzo o pomoc! Chciałam jeszcze dodać iż czytałam, że jest taka opcja przywrócenia przedmiotów, który niestety nie występuje w systemie Android Frown 

Wiadomość 1 z 1 (938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem