Dot.: Gra zawiesza się i zamyka

autor: xgamesworld
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra zawiesza się i zamyka

★★ Novice

Na początek opis sytuacji: Grałem od miesiąca, mikropłatności itp, wszystko działało. Po ostatniej aktualizacji (choć raczej nie tutaj leży przyczyna) na żadnym urządzeniu nie mogę kontynuować gry. Gra jest zgodna z urządzeniami (LG Q6 i Lenovo Phab 2). Czyściłem cache urządzeń, odinstalowywałem grę i instalowałem ją ponownie. Po przejściu wstępnego samouczka (swoją drogą upierdliwe jest to, że nie można go pominąć) sprawdzałem i wszystko działało jak należy. Po zalogowaniu się do mojego konta EA (Google Play jakoś nie chciało zachowywać, a może tylko miało problem z przywracaniem stanu) gra zawieszała się i zachowywała tak, jak przed reinstalacją. Zaczęło się od tego, że nie mogłem przejść żadnym Simem do żadnego innego miejsca niż dom, wykluczona była praca, imprezy i wydarzenia w innych niż dom lokalizacjach (włącznie z imprezami). Gra zawieszała się i po chwili wyłączała z komunikatem z Androida o zatrzymaniu. Dokładnie ten sam efekt wywoływało kliknięcie na obraz rodziny (4 dorosłych zarządzanych Simów, jedna emerytka i dwoje dzieci). W tej chwili gra już nie uruchamia się wcale, tzn. uruchamiam ją, a po chwili ładowania zawiesza się na ekranie wgrywania, by po chwili się wyłączyć.

 

Ktokolwiek ma jakikolwiek pomysł o co chodzi?

Wiadomość 1 z 3 (664 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra zawiesza się i zamyka

★★ Novice

Cześć. Dzięki serdeczne za odp. Próbowałem już tego wszystkiego. Znalazłem jednak na EN wersji taki temat - https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Game-crash-when-leaves-house/m-p/6757461#M1681

 

Objawy, które mam w mojej grze odpowiadają dokładnie tym zgłaszanym tam przez ludzi. Ponoć EA już pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (724 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra zawiesza się i zamyka

[ Edytowane ]
★ Guide

Hej,

 

Czy możesz spróbować upewnić się, że wszystkie inne aplikacje są zamknięte w tle? Czy gra ma więcej miejsca w pamięci do pracy?


Mógłbyś spróbować poniższego sposobu:

 

  • Upewnij się, że Twoja aplikacja Sklep Google Play jest aktualna.
  • W Ustawieniach -> Wyświetlacz -> Rozdzielczość ekranu, upewnij się, że używasz rozdzielczości FHD + lub WQHD + (nie rozdzielczości HD +).
  • W Ustawieniach -> Aplikacje -> Sklep Google Play -> Pamięć, kliknij Wyczyść dane i wyczyść pamięć podręczną.  Wyczyszczenie samej pamięci podręcznej nie jest wystarczające, więc upewnij się, że wyczyścisz również dane.
  • Uruchom ponownie urządzenie.
  • Zaktualizuj swoje urządzenie.

 

 

Powodzenia.

 

 

Wiadomość 2 z 3 (654 wyświetleń)

Dot.: Gra zawiesza się i zamyka

★★ Novice

Cześć. Dzięki serdeczne za odp. Próbowałem już tego wszystkiego. Znalazłem jednak na EN wersji taki temat - https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Game-crash-when-leaves-house/m-p/6757461#M1681

 

Objawy, które mam w mojej grze odpowiadają dokładnie tym zgłaszanym tam przez ludzi. Ponoć EA już pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Wiadomość 3 z 3 (725 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem