Dot.: Zablokowane konto Fifa mobile

autor: maci3k30
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zablokowane konto Fifa mobile

★★ Novice

Zablokowali /zawiesili lub usunęli mi konto...

Byłem zalogowany przez Facebooka! Po ponownym wejściu do gry podczas logowania do gry pokazało mi się tylko konto z 1lvlm a moje zniknęło! Help za dużo ovrl miałem 

Wiadomość 1 z 9 (1 179 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @sgavjor9b7a7 

W przypadku problemów związanych z kontem najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nami bezpośrednio

Untitled.png
[Jak korzystać z forum AHQ?]
Nie narażaj się. Zostań w domu. Grajmy razem!
Kuba.png
Wiadomość 2 z 9 (1 165 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@EA_Kuba Ale jak?
Wiadomość 3 z 9 (1 161 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @sgavjor9b7a7 

W moim poprzednim poście pod "bezpośrednio" kryje się link opisujący to w jaki sposób możesz się z nami skontaktować. 

Untitled.png
Kuba.png
Wiadomość 4 z 9 (1 141 wyświetleń)

★★ Novice

@EA_Kuba jest inna możliwość np. Przez emai lub coś? Dzwoniłem dzisiaj 2 godziny nie mogłem się dodzwonić nie mam zamiaru więcej.... Liczę że zwrócicie mi konto z rekompensatą...

Wiadomość 5 z 9 (1 138 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★★ Novice

A poza tym jest skontaktuj się z naszymi "Doradcami🤣" komedia jest z kontaktem z wami i jakąkolwiek pomocą... Konto wiecie jak bez przyczyny [edytowane przez EA_Kuba], Lecz jak coś pomoc to trudno 

Wiadomość 6 z 9 (1 133 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @sgavjor9b7a7 

Edytowałem Twój post z racji tego, że naruszał regulamin forum. 

Przykro mi, że pojawiają się problemy kiedy próbujesz się z nami skontaktować. Czy mógłbyś bardziej szczegółowo określić, gdzie pojawia się problem?

Raz powiązane konto (Facebook/iOS/Google) będzie powiązane z Twoją grą i nie mamy możliwości rozłączenia tego powiązania. Czy wprowadzałeś jakieś zmiany na swoim koncie Facebook? Czy istnieje szansa że wykorzystałeś inną platformę do zapisania progresu? 

Untitled.png
Kuba.png
Wiadomość 7 z 9 (1 111 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

@EA_Kuba właśnie nic nie zrobiłem. Wieczorem grałem, wyłączyłem grę odłożyłem telefon i dopiero rano pierwsze co wszedłem na grę! I już nie było mojego konta

W poprzedniej edycji kupowałem coś w fife na tym koncie, jeśli potwierdzenia pomogą (chyba mam) to mogę wysłać! 

Wiadomość 8 z 9 (1 106 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice
@sgavjor9b7a7 dużo osób to ma, po nocnej aktualizacji to powstało i nikt nic nie robił ze swoim kontem FB. Brak zalogowania sie do poprzedniego stanu gry tylko wszystko od początku
Wiadomość 9 z 9 (929 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA