Utraciłem możliwość zalogowania się na konto które było powiązane z facebook

autor: pazdii90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utraciłem możliwość zalogowania się na konto które było powiązane z facebook

★ Novice

Witam,

Dzisiaj utraciłem możliwość zalogowania się na konto które było powiązane z facebook... Dodam że gram już kilka lat i nigdy nie miałem takiego problemu. Po wymianach telefonu zawsze wszystko pięknie się  wczytywało, aż do wczoraj. Po zakończonej grze wyłączyłem wszystko tak jak zawsze, nie robiłem żadnej aktualizacji i nie dodawałem innych kont zarówno na FB jak i Googlach rano odpalając fifę wywaliło mnie do logowania więc jak zawsze kliknąłem FB i moim oczom ukazał się pusty i świeży profil w formie takiej jak bym już zaczynał. Wszysko posprawdzałem kilka razy restartowałem grę oraz reinstalowałem, niestety nie przyniosło to żadnego skutku . Zadzwoniłem do działu obsługi klienta i powiedziano mi że pod nr ID który się wyświetla faktycznie jest widoczne konto od 2017r. ale tak jak by było dopiero odpalone wczoraj. Problemem jest to że Support nie ma pojęcia co z tym zrobić, a ja wchodząc z tego konta w wyszukiwarkę znajomych, wpisując mój "stary" nick widzę że jest to konto cały czas na serwerze w takiej formie jaką zostawiłem przed wyłączeniem gry. Mieliście taki problem? Co robić? Bardzo mi zależy.. Pomijając zasoby na koncie strasznie mi szkoda dotychczasowych osiągnięć. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Frown

Wiadomość 1 z 1 (1 094 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA