Dot.: Co zrobić, aby nie utracić postępów w FIFA Mobile?

autor: Czernex89
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Co zrobić, aby nie utracić postępów w FIFA Mobile?

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witajcie fani FIFA Mobile! Soccer ball

Zapewne nikt z Was nie chce znaleźć się w sytuacji, gdzie nie będziecie w stanie zalogować się na swoje konto w grze i utracicie dostęp do Waszego składu Frown Aby temu zapobiec, koniecznie połączcie Wasze konto z Google Play, Apple ID bądź Facebookiem.

Pamiętajcie, że w przypadku korzystania z konta gościa nie możemy zagwarantować pomocy w odzyskaniu utraconego postępu!

Co może spowodować utratę postępu?

Jeśli korzystacie z konta gościa, nawet przeinstalowanie aplikacji na Waszym telefonie wraz z usunięciem plików tymczasowych (clear cache) może skutkować utratą zapisanych danych. Z podobnym problemem spotkacie się podczas zmiany urządzenia lub gdy zwyczajnie zapomnicie danych do logowania.

Jak powiązać grę z odpowiednim kontem?

Podczas pierwszego uruchomienia gry na pewno zostaliście poproszeni o podanie Waszej daty urodzenia za pomocą poniższego suwaka:

Spoiler
1.PNG

Jeśli zaznaczyliście, że macie poniżej 16 roku życia, będziecie mogli korzystać jedynie z konta gościa - opcja połączenia gry z innymi kontami nie będzie dla Was dostępna! Wiek na danym koncie możecie ustawić TYLKO RAZ!

Od razu po wybraniu daty (powyżej 16 lat!) pojawi się pierwsza prośba o powiązanie gry z Facebookiem, Google Play bądź Apple ID. Jeśli ją zignorujecie, zawsze możecie połączyć swoje konto później, wchodząc w ustawienia gry (3 pionowe kropki w prawym górnym rogu ekranu) - opcja ta pojawi się po zakończeniu tutorialu.

Co zobaczycie w opcjach, jeśli zaznaczyliście, że macie powyżej 16 lat:

Spoiler
aasadasd.PNG

Co zobaczycie w opcjach, jeśli NIE zaznaczyliście, że macie powyżej 16 lat:

Spoiler
aaa.PNG

O innych korzyściach z powiązania Waszej gry z Facebookiem, Apple ID bądź Google Play możecie poczytać w TYM ARTYKULE.

Polecam również wykonać zrzut ekranu z widocznym USER ID Waszego konta w FIFA Mobile. W przypadku wszelkich problemów z aplikacją, jest to pierwsza informacja, o którą zostaniecie poproszeni przez naszych konsultantów podczas kontaktu z centrum pomocy.

Jak znaleźć FIFA Mobile User ID

Również, jeśli macie taką możliwość, zawsze lepiej jest poprosić o pomoc, korzystając z menu gry - automatycznie dostarczy nam to potrzebnych informacji o Waszej aplikacji Wink

Wiadomość 1 z 7 (11 558 wyświetleń)

★ Novice
Przepraszam mam jedno pytanie, otóż miałem połączone konto z Facebook, a niechcący gra mi się odinstalowała. Gdy ponownie zainstalowałem ją nie miałem opcji logowania przez Facebook, choć zaznaczyłem, że mam 18 lat. Proszę o pomoc.
Wiadomość 2 z 7 (10 927 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

W takim razie co zrobić, żeby nie stracić postępu w grze mimo nie skończonych 16 lat? Czy jest na to jakiś sposób?

To chyba nie do końca uczciwe postępowanie ze strony EA, ze mlodsi gracze po każdej aktualizacji muszą wszystko zaczynać od nowa?

Wiadomość 3 z 7 (10 781 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Witam. Mam problem bo zdaje mi się albo napewno gram na gościu w FIFA mobile... Mam 116 ovr i 180 chm także to nie jest coś co można zrobić w jeden dzień ... Czy jest możliwość jakiegoś podpięcia danych z gościa do mojego konta ?? Przesyłam screen z id

Wiadomość 4 z 7 (5 657 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @Czernex89 

W zależności od platformy na której grasz konto powiążesz wykonując poniższe kroki:

Spoiler

ANDROID

1. Open your Settings menu.
  2. Click Link Account.

IOS

Make sure you’re signed in to Game Center

1. Open your phone or tablet’s Settings.
  2. Find and tap on Game Center.
  3. Tap Sign in and enter your Apple ID and password.
    • If you’re already signed in, you’re ready to connect your game.

Jeśli grasz na Androidzie i kilkukrotnie anulowałeś powiązywanie kont, niezbędny będzie bezpośredni kontakt z nami. 

Wiadomość 5 z 7 (5 609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Ok a więc jaki jest mail do was ?? Bo coś go tu nigdzie nie widzę ?

Wiadomość 6 z 7 (5 574 wyświetleń)

★★ Novice
@EA_Kuba To tylko pytanie co czy da się z tym coś zrobić wogole ??
Wiadomość 7 z 7 (5 491 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA