Wyrzucanie z meczy online - menedżerskie arcydzieło

autor: mazur79
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzucanie z meczy online - menedżerskie arcydzieło

★★ Novice

Produkt: FIFA 21
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? mazur79
W którym trybie miało to miejsce? Mecze towarzyskie online
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zagrać mecz online - menadzerskie arcydzieło
Co się dzieje? Po zakończonym meczu gra zawiesza się a później otrzymuje komunikat iż serwery EA nie mogą aktualnie przetworzyć twojego zadania. Po czym tracę wszystko co zdobyłem w meczu.
Co powinno się stać? Powinien pojawić się ekran podsumowujący mecz a następnie zaliczyć w zadaniach wykonane czynności - wygrane mecze i strzelone bramki

Sytuacja występuje dzisiaj przez większość dnia. Grę uruchomiłem około godziny 16:00 i pomimo kilkukrotnych prób o różnych godzinach (ostatnia o 22:00) sytuacja cały czas się powtarza. W związku z powyższym proszę o naprawienie błędów oraz wydłużenie okresu na zdobycie kart Giroud oraz Ruben Neves przynajmniej o dwa dni. 

Wiadomość 1 z 3 (630 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z meczy online - menedżerskie arcydzieło

★★ Novice

Świetnie! Brak wsparcia z Waszej strony i karta w wyniku problemów u Was przeszła mi koło nosa. 
W związku z tym, iż zdobycie jej teraz nie jest możliwe oczekuje z Waszej strony przekazania mi karty Ruben Neves. Brak reakcji zakończy naszą współpracę. Nie będę więcej prosił o reakcje.

Wiadomość 2 z 3 (597 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z meczy online - menedżerskie arcydzieło

★★ Novice

Brak wsparcia, odpowiedzi czy też reakcji z Waszej strony. W związku z powyższym ja też Wam dziękuje - w kolejnych sezonach już się nie spotkamy. Żegnam. 

Wiadomość 3 z 3 (493 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA