Dot.: Problem z konfiguracją gry . Zainstaluj grę ponownie

autor: Mateo17022
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z konfiguracja gry Fifa 21

★ Novice

Po wejściu w wersje próbną (z EA PLAY 10godzin dostepu) kliknięciu GRAJ wyskakuje komunikat -  Problem z konfiguracją gry. Zainstaluj grę ponownie. -Zalecane działanie jednak nic nie zmienia

Wiadomość 11 z 87 (3 637 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z konfiguracja gry Fifa 21

★★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem (PlayPro), nie pomogła ponowna instalacja.

Wiadomość 12 z 87 (3 644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem Fifa 21 (ponowna instalacja)

★★ Apprentice

Mam tak samo fifa 20 działa a 21 nie .taki sam komunikat zmieniałem języki przeinstalowywałem pare razy i nic nie działa

Wiadomość 13 z 87 (3 600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

★★★ Novice
@adas423 To samo, męczę się z tym już prawie 4h i dalej nic. Mam nadzieję, że szybko to naprawią.
Wiadomość 14 z 87 (3 677 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

Przeszukałem już cały internet , rozwiązania działające przy poprzednich fifach niestety w tej się nie sprawdzają

Wiadomość 15 z 87 (3 670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]

Witajcie @adas423  @Mateo17022  @byradzioo  @CzerwonyKali  @krisssss7711  @xWiLax  @Pos1tivee  @drewnianekolano  @Paalczan @BigJohn30000  @kamilllo7  @MikeMou3 

@saliczek99 

Sprawdzcie kroki z tego  tematu, lub przeinstalujcie pakiety  Visual Studio 2015, 2017 i 2019 i i powinno działać.

@krisssss7711 

Gra powinna działać tylko zaktualizuj sterowniki do grafiki. Tutaj znajdziesz dokładną instrukcję.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 16 z 87 (3 658 wyświetleń)

★ Apprentice

Nie masz może jakiegoś rozwiązania na problem z wątku o crashu podczas wczytywania?

Wiadomość 17 z 87 (3 665 wyświetleń)

Dot.: Problem z konfiguracja gry Fifa 21

★ Guide
@xWiLax Spróbuj dodać grę ponownie do biblioteki, usuń folder FIFA 21 z dokumentów.
Wiadomość 18 z 87 (3 636 wyświetleń)

★★★★ Novice
@MattiuDefo czy mogłbyś mi wytłumaczyć jak dokładnie przeinstalowac pakiety Visual Studio
Wiadomość 19 z 87 (3 623 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]

@adas423 @R3AP3REK 

Odinstalujcie wersję  Visual Studio 2015, 2017 i 2019  ale w dwóch opcjach- na procesory x64 jak i x86. (Star >Panel Sterowania >Programy i Funkcję + restart komputera) przy aktualnym systemie i ponowne ich pobranie oraz instalacja powinna załatwić sprawę! I zainstalujcie ponownie.

432421.PNG

Po instalacji wspomnianych plików, uruchom ponownie swój komputer oraz uruchom program Origin jako administrator.

Najłatwiej będzie jak zainstalujecie z folderu gry te pakiety.

obraz_2020-10-01_230338.png

obraz_2020-10-01_230427.png

obraz_2020-10-01_230514.png

Dodatkowe kroki:

• Naprawa gry (prawy klik na Fifa 21 w Origin > opcja Napraw

Reset ustawień gry.

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 21 na np. FIFA 21 kopia, katalog ten znajduje się w %USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty, następnie ponownie uruchom grę. 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 21 Kopia"

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 20 z 87 (23 898 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA