Dot.: Gra traci focus systemowy w FUT Champions

autor: STEXNET
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra traci focus systemowy w FUT Champions

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Produkt: FIFA 21
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD gtx1060
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? czarq98
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? W KÓŁKO!
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) CO CHWILE
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? W co 3 meczu w FUT champions gra traci focus systemowy bez powodu. Tylko w tym trybie, nigdy nie zdarzyło się to w rivals. W windows mam wyłączone powiadomienia nic nie chodzi w tle a co chwile wyrzuca z gry. To jest jakiś żart
Co się dzieje? W co 3 meczu w FUT champions gra traci focus systemowy bez powodu. Tylko w tym trybie, nigdy nie zdarzyło się to w rivals. W windows mam wyłączone powiadomienia nic nie chodzi w tle a co chwile wyrzuca z gry. To jest jakiś żart W RYM FUT CHAMPIONS WYWALIŁO MNIE Z 6 MECZÓW!!! DO * Z TAKĄ GRĄ
Co powinno się stać? Gra powinna działać i nie wywalać z meczu bez powodu!

W co 3 meczu w FUT champions gra traci focus systemowy bez powodu. Tylko w tym trybie, nigdy nie zdarzyło się to w rivals. W windows mam wyłączone powiadomienia nic nie chodzi w tle a co chwile wyrzuca z gry. To jest jakiś żart.

Wiadomość 1 z 7 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra traci focus systemowy w FUT Champions

★ Apprentice

Też mam ten problem co jest grane ?

Wiadomość 2 z 7 (368 wyświetleń)

Dot.: Gra traci focus systemowy w FUT Champions

★★★ Guide
@tomaszy83 ja wyłączyłem w origin wszystkie powiadomienia włącznie z dźwiękowymi. Wyłączyłem funkcje origin w grze. W windows mam włączone skupienie na "tylko alarmy". Powinno pomóc.
Wiadomość 3 z 7 (331 wyświetleń)

Dot.: Gra traci focus systemowy w FUT Champions

★ Guide

odpowiedź to hakerzy, ale nie liczy na EA oni nic z tym nie zrobią.

Wiadomość 4 z 7 (320 wyświetleń)

Dot.: Gra traci focus systemowy w FUT Champions

★★★ Novice
@fijal7891 też mam tak zrobione, w windows mam ten tryb `prority only`. W origin żadne powiadomienia mi nie przychodzą ale spróbuję wyłączyć, może to coś da. Ale jakim cudem można napisać grę na SWOJĄ platformę w której po otrzymaniu powiadomienia na tę platformę wyrzuca z gry? 🤷‍♂️ trzeba być EA...
Wiadomość 5 z 7 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra traci focus systemowy w FUT Champions

★★★ Guide
@offCzareQ mnie niejednokrotnie focusowało przez origin, w momencie jak zdobylem jakieś wyzwanie, wizytówkę, a nawet jak mój znajomy zaczął być online na origin.
Wiadomość 6 z 7 (305 wyświetleń)

Dot.: Gra traci focus systemowy w FUT Champions

★ Guide

To są hakerzy mam wszystkie wyłączone powiadomienia w originie, żadne okienko nie wyskakuje. Skoro EA nie potrafi naprawić zabezpieczeń to niech wywali to "zabezpieczenie" z alt + tab, bo i tak nic nie zmieni dla reszty osób, a przynajmniej uczciwi gracze by mogli być mniej oszukiwani prze hakerów. Jeszcze nie można takiego kogoś zgłosić bo prostej funkcjonalności nie można dodać z listą ostatnich graczy

Wiadomość 7 z 7 (224 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA