FIFA21 uruchamia się tylko launcher

autor: DAWIDJEFAJOWY
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA21 uruchamia się tylko launcher

★★★★★ Novice

Witam. Mam problem z grą Fifa 21 gra uruchamia tylko launcher (program gdzie pisze graj ustawienia gry i wyjdź pisze tak na wszelki wypadek) klikam graj pojawia się czarny ekran i nie działa proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 24 (2 520 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

Community Manager

Hej @DAWIDJEFAJOWY 

 

Zacznij proszę od zwolnienia trochę miejsca na dysku C:/. Sprawdź proszę czy nie masz jakichś programów/gier/plików, których nie używasz. Następnie upewnij się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy na komputerze lub zaporę sieciową poprzez dodanie odpowiednich wyjątków. Po czym uruchom grę oraz program Origin/EA Desktop wedle instrukcji poniżej: 

 

1.Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 24 (2 505 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

Community Manager

Hej @DAWIDJEFAJOWY 

 

Zacznij proszę od zwolnienia trochę miejsca na dysku C:/. Sprawdź proszę czy nie masz jakichś programów/gier/plików, których nie używasz. Następnie upewnij się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy na komputerze lub zaporę sieciową poprzez dodanie odpowiednich wyjątków. Po czym uruchom grę oraz program Origin/EA Desktop wedle instrukcji poniżej: 

 

1.Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

Wiadomość 2 z 24 (2 506 wyświetleń)

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

★★★★★ Novice

Witam

Dziękuje ci bardzo panie Kubo za przysłanie instrukcji w razie różnych problemów napisze ale dziękuje.

 

Wiadomość 3 z 24 (2 488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

★★★★★ Novice

PS:ale jeszcze nie zrobiłem

 

Wiadomość 4 z 24 (2 487 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

★★★★★ Novice
@EA_Kuba Mam pytanie nie wyświetla mi się na skrócie gry we właściwościach otwórz lokalizacje pliku i nie nie wiem co zrobić
Wiadomość 5 z 24 (2 482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

★★★★★ Novice

Witam po odpaleniu gry pojawiło mi się wczytywanie ale nie wczytywało 

Wiadomość 6 z 24 (2 466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

Community Manager

Hej @DAWIDJEFAJOWY 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 7 z 24 (2 455 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

★★★★★ Novice

Witam

Tak dziękuje bardzo gra zadziałała teraz mogę się znów bawić jeszcze raz dziękuje Wink

Wiadomość 8 z 24 (2 441 wyświetleń)

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @DAWIDJEFAJOWY, baw się dobrze! Standard smile

Wiadomość 9 z 24 (2 434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA21 uruchamia się tylko launcher

★★★★★ Novice

Dzień dobry

Chciałem napisać, że Fifa 21 ponownie nie działa (uruchamia się tylko launcher) mimo robienia poleceń z instrukcji fifa dalej nie działa prosze o pomoc.

 

Wiadomość 10 z 24 (2 264 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA